۱۳۹۷/۰۱/۰۳ الجمعة ۶ رجب ۱۴۳۹ March 23,2018
تبلیغات

وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه‌است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملا پر رنگ تر می‌شود. شاهد این امر بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است. [wikipedia]

 

بانک امروز با سال ها فعالیت در حوزه خبرگذاری ، مجله اینترنتی ، اخبار بانک مرکزی و استخدام ، بورس و اقتصاد کشور به عنوان یک سایت مرجع خبر شناخته شده است و روز به روز با انگیزه تر و فعالیت های بیشتر رو به صعود می باشد .

پس اگر اولین بار هست داخل سایت بانک امروز تبلیغ میدهید ، طعم یک تبلیغات موثر را بچشید …

 

مخاطبان بانک امروز

مخاطبان بانک امروز کارمندان بانک های دولتی و خصوصی ، مجلات و خبرگذاری های مرجع و معروف اینترنتی ، ریاست های دولتی و خصوصی و ... که سایت بانک امروز این قابلیت را دارا می باشد که اخبار را بصورت خلاصه و قابلیت مشاهده سریع در اختیار کاربران قرار میدهد تا در زمان هر کاربر صرفه جویی کند .

 

رتبه و آمار بازدید واقعی ما

به راستی هدف بانک امروز بازدید و رتبه نبوده، چون واضح است که راه های زیادی برای جذب بازدید کننده است ولی از آنجایی که این امر برای بحث تبلیغات چشم ناپوشیدنی است آمار واقعی ما و نمودار روند فعالیت را در سایت الکسا میتوانید مشاهده نمائید.

 

پکیج های تبلیغات

قبل از ثبت و نهایی کردن سفارش اگر هرگونه سوالی دارید میتوانید با شماره ۰۹۳۵۴۴۳۳۷۰۶ تماس حاصل نمائید یا فرم زیر را تکمیل نمائید.