اقتصادی » بانک » بانکداری الکترونیک
کد خبر : 8436
سه شنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶

همکاری شرکت توسعه و نوآوری شهر و وزارت نیرو در حوزه مدیریت بحران/ تشریح قابلیتهای سامانه «حامی شهر»

همکاری شرکت توسعه و نوآوری شهر و وزارت نیرو در حوزه مدیریت بحران/ تشریح  قابلیتهای سامانه «حامی شهر»

نشست مشترک شرکت توسعه و نوآوری شهر و مسئولین وزارت نیرو در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و همچنین مدیران شرکت مادر تخصصی آبفا، برق حرارتی و آبفای تهران با موضوع همکاری در حوزه «مدیریت بحران» برگزار گردید.

در این نشست، شرکت توسعه و نوآوری شهر با ارائه کانسپت های دو منظوره (شرایط عادی و شرایط بحرانی)، از آمادگی خود را برای ورود به موضوع مدیریت بحران و ارائه راهکارهای مرتبط مجازی و دیجیتالی در این زمینه خبر داد.

در همین رابطه دکتر رضا حاجی علی بیگی مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر اظهار کرد: این شرکت با طراحی سامانه «حامی شهر» در نظر دارد تحول مهمی را در حوزه مدیریت بحران، بصورت دیجیتال و با تکیه بر دانش و فناوری روز دنیا راه اندازی نماید.

حاجی علی بیگی تصریح کرد: این سامانه و اپلیکیشن موبایل آن، در شرایط بحرانی و بلایای طبیعی میتواند موقعیت مکانی، شرایط جسمانی، و نیازها را شناسایی و امکان مدیریت بهینه امکانات و توانمندی ها را فراهم نماید.

در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت های موثر و اقدامات شرکت توسعه و نوآوری شهر در حوزه مدیریت بحران خصوصاً طراحی سامانه «حامی شهر» و اپلیکیشن «من زنده ام»، مقرر شد از ابتدای سال آینده و در قالب یک اتاق فکر مشترک زمینه توسعه و پیاده سازی این سامانه و همچنین بهره مندی حداکثری از پتانسیل های شرکت توسعه و نوآوری شهر در حوزه مدیریت بحران، در دستور کار قرار گیرد.