برگزاری به‌موقع نمایشگاه الکامپ

بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکامپ با حضور 500 شرکت داخلی و خارجی، از جمله بانک‌ها و شرکت‌های فناوری مالی برگزار می‌شود.

نمایشگاه الکامپ با حضور ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی، از جمله بانک‌ها و شرکت‌های فناوری مالی برگزار می‌شود.

علی حکیم جوادی، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در نشست خبری بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکامپ گفت: مجری این نمایشگاه، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران است و خوشبختانه این دوره از نمایشگاه به موقع برگزار خواهد شد.

وی افزود: ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی در این دوره از نمایشگاه حضور دارند و کشورهایی مانند روسیه، آلمان، کره، تایوان، فرانسه، ژاپن، ترکیه و… در قالب هیات تجاری و یا غرفه در این نمایشگاه مشارکت دارند.

رضا حیدری، عضو هیئت‌مدیره نصر تهران و دبیر الکامپ ۱۴۰۳ نیز در این نشست خبری گفت: بخش‌های «الکام‌استارز»، «الکام‌پیچ»، «تینواستارز»، «توان‌تک»، «الکام‌تاکز» و «الکام‌اینشورتک» از اصلی‌ترین بخش‌های جانبی الکامپ امسال هستند.

بخش الکام‌استارز

آرش برهمند، مدیر الکام‌استارز نیز با بیان این که الکام‌استارز امسال با حدود صد تیم استارتاپی همکاری می‌کند، گفت: الکام‌استارز در وهله اول یک رویداد انگیزشی و آموزشی است و هدفش این نیست که استارتاپ بزرگی از آن بیرون بیاید.

بخش الکام‌پیچ

مهدی نیازی، مدیر بخش الکام‌پیچ نمایشگاه، از قرار گرفتن فضایی مشابه فضای ارائه به سرمایه‌گذاران در این بخش خبر داد و افزود: امسال دو محور اصلی در الکام‌پیچ داریم. یکی فعالیت خارج از مرکز است که برای استارتاپ‌ها و تیم‌های خارج از تهران این ظرفیت ویژه را در نظر گرفته‌ایم تا بتوانند حضور پررنگ‌تری داشته باشند. محور دیگر، حضور بانوان روی استیج است.

الکامپ و معلولان

«آنت میناسیان»، مدیرعامل مجتمع آموزشی نیکوکاری «رعد»، درباره ایده بخش «توان‌تک» توضیح داد: «ایده توان‌تک پرداختن به این موضوع است که تکنولوژی و دنیای فناوری چه تأثیری بر زندگی معلولان دارد.»

او از کسب‌وکارهایی که به دسترسی‌پذیرکردن خدماتشان پرداخته‌اند و کسب‌وکارهایی که چنین قابلیت‌هایی ندارند، خواست برای دریافت مشاوره و ایده به غرفه توان‌تک سر بزنند.

بخش تینواستارز

مشکات اسدی، مدیر بخش تینواستارز الکامپ، نیز در مورد فرآیند پذیرش تیم‌ها در این رویداد گفت: «ایده‌های دانش‌آموزی به محض ثبت‌نام نمی‌توانند در غرفه‌ها حاضر شوند و باید یک فرآیند منتورینگ حداقل یک‌ماهه را بگذرانند و درحال‌حاضر ۲۰ تیم اعلام آمادگی کرده‌اند که از پنجم تیر فرآیند منتورینگ فشرده آن‌ها برگزار می‌شود. حدود ۳۵ منتور و داور در این فرآیند درگیر همراهی با این تیم‌ها هستند. به گفته اسدی، تینواستارز امسال به‌صورت آنلاین نیز برگزار می‌شود.

 

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه خبر:

https://bankemruz.ir/?p=10812

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

تصویر روز:

داغ ترین ها