جهش ۳۱۶ درصدی سود خالص بانک ملت

بانک ملت صورت های مالی حسابرسی نشده سال مالی منتهی به 29 اسفند 1402 را منتشر کرد که بر این اساس، سود خالص این بانک 316 درصد رشد کرده است.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومی بانک ملت، صورت های مالی سال مالی منتهی به پایان اسفندماه سال ۱۴۰۲ این بانک روی سامانه کدال سازمان بورس قرار گرفته که بر اساس آن سود خالص وبملت نسبت به ارقام تعدیل شده مقطع پایان سال ۱۴۰۱ از ۲۳۳.۸۶۲ میلیارد ریال به ۹۷۱.۶۴۷ میلیارد ریال افزایش یافته که حاکی از رشد ۳۱۶ درصدی است.

بر اساس این گزارش، سود پایه هر سهم بانک ملت هم با رشدی ۳۱۶ درصدی نسبت به مقطع پایان سال ۱۴۰۱ از ۳۲۹ ریال به ۱.۳۶۹ ریال افزایش یافته است.
بر این اساس، سود عملیاتی هر سهم نیز در این مدت با رشد ۳۰۴ درصدی از ۳۵۰ ریال به ۱.۴۱۵ ریال رسیده است.
در همین حال، درآمد کارمزدی وبملت از ۸۳.۴۹۳ میلیارد ریال به ۱۲۴.۶۴۴ میلیارد ریال افزایش یافته که رشدی ۴۹ درصدی را در این بخش برای بانک ملت رقم زده است.
این گزارش حاکی است، سود سرمایه گذاری بانک ملت در این بازه زمانی ۱۱۹ درصد رشد داشته و از ۷.۳۸۰ میلیارد ریال به ۱۶.۱۶۸ میلیارد ریال رسیده است.
همچنین درآمد تسهیلات اعطایی و سپرده گذاری و اوراق بدهی این بانک بورسی از ۱.۰۳۸.۰۶۴ میلیارد ریال به ۱.۳۰۳.۳۷۹ میلیارد ریال رسیده که رشد ۲۶ درصدی را نشان می دهد.

 

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه خبر:

https://bankemruz.ir/?p=10807

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

تصویر روز:

داغ ترین ها