علیرضا بیجار مدیرعامل شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق اعلام کرد:

حضور فعال شرکت شقایق در نمایشگاه الکامپ

شرکت شقایق با محصولات متنوع و نوآورانه‌ای نظیر ویدیو بانک، جت وام، جت کلاب و پوش نوتیفیکیشن در نمایشگاه الکامپ 1403 حضور خواهد داشت.

علیرضا بیجار مدیرعامل شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق، از شرکت‌های هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ملت در یک نشست خبری برنامه‌های این شرکت برای حضور در نمایشگاه الکامپ را تشریح کرد.

بیجار در این نشست که با حضور خبرنگاران رسانه‌های تخصصی صورت گرفت، اعلام کرد که شرکت شقایق با محصولات متنوع و نوآورانه‌ای نظیر ویدیوبانک، جت وام، جت کلاب و پوش نوتیفیکیشن در نمایشگاه الکامپ حضور خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق هدف از حضور این شرکت در نمایشگاه الکامپ را معرفی محصولات و خدماتی مانند جت وام و جت کلاب به مشتریان نهایی و همچنین تعامل و جذب شرکای تجاری جدید از بانک‌ها و شرکتهای معتبر به منظور توسعه خدمات خارج از بانک، به ویژه در حوزه لندتک اعلام کرد.

بیجار عمده فعالیت شرکت شرکت دانش بنیان شقایق را تولید و ارائه محصولات نرم‌افزاری در سه حوزه بانکداری خرد، تجاری و شرکتی برای مشتریان بانک ملت و سایر متقاضیان خدمات بانکی و مالی دانست و گفت: این شرکت در حوزه بانکداری شرکتی محصول محب (مدیریت حسابهای بانکی)، حوزه بانکداری تجاری سرویس نماچک (مدیریت چک) و در حوزه بانکداری خرد نیز باشگاه مشتریان بانک ملت و اپلیکیشن مگابانک را ارائه کرده است.

وی افزود اپلیکیشن مگابانک با اخذ تمامی تأییدات مورد نیاز در حوزه امنیت و ریسک تولید و ارائه شده و در حال حاضر ۳ میلیون کاربر از خدمات متنوع آن استفاده می‌کنند که جدیدترین خدمت آن نیز ویدیو بانک است که برای ارائه غیرحضوری خدمات شعبه‌محور نظیر افتتاح حساب و انتقال وجه به مشتریان بانک ملت راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل شرکت شقایق با بیان این که استراتژی هلدینگ فناوری بانک ملت و شرکت شقایق حرکت به سمت بازارهای خارج از بانک و ارائه محصولاتی است که برای شرکت‌ها و بانک‌های مختلف قابل استفاده باشد گفت: این شرکت برای همکاری با شرکای تجاری جدید در ارائه محصولات و تسهیلات مالی آمادگی لازم را دارد و در حال حاضر نیز در تدارک همکاری و ارائه محصول مشترک با شرکت‌هایی مانند دیجی‌کالا، دیجی‌پی، اسنپ و تپسی هستیم که این امر منجر به به منظور کاهش هزینه‌ها و پوشش کامل‌تر بازار برای طرفین خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شقایق در ادامه به معرفی خط کسب و کاری جدید این شرکت در حوزه لندتک تحت عنوان جت وام پرداخت که مأموریت آن تخصیص اعتبار خرید در مراکز خرید حضوری و همچنین فروشگاه‌های آنلاین می‌باشد.

وی ویژگی جت‌وام نسبت به سایر محصولات این حوزه را سفر راحت، ساده و سریع مشتری دانست و افزود: مزیت این محصول نسبت به سایر محصولات لندتکی امکان مالتی بانک بودن و تخصیص اعتبار از چند بانک می‌باشد و پذیرنده‌های معتبری از باشگاه مشتریان شرکت شقایق نیز به ارائه محصولات و خدمات خود به صورت اقساطی در این پلتفرم تخصیص اعتبار می‌پردازند. همچنین به زودی امکان استفاده از سفته الکترونیک برای تضمین بازپرداخت اقساط در فرایند تخصیص اعتبار جت وام فراهم خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه خبر:

https://bankemruz.ir/?p=10831

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

تصویر روز:

داغ ترین ها