امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image کسب و کار

دريافت مجوز شرکت معتمد هوشمند تکسا از سازمان امور مالياتي کشورشرکت «معتمد هوشمند تکسا» به‌عنوان هفتمين شرکت معتمد مالياتي نوع اول توانست از سازمان امور مالياتي، مجوز فعاليت دريافت کند.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط‌عمومي شرکت معتمد هوشمند تکسا و به نقل از درگاه ملي مجوزهاي کشور، شرکت معتمد هوشمند تکسا با سرمايه‌گذاري مشترک شرکت‌هاي «توسعه سامانه‌هاي نرم‌افزاري نگين(توسن)»، «توسعه فن‌افزار توسن» و «تراکنش همراه ايمن»، با دريافت مجوز فعاليت نوع يک به‌عنوان هفتمين شرکت معتمد مالياتي در ليست شرکت‌هاي معتمد قرار گرفت و در راستاي اجراي اصل ??? قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و مصوبه ??-??-???? آماده ارائه خدمات صدور ارسال صورت حساب الکترونيکي به موديان مالياتي بر اساس قانون پايانه‌هاي فروشگاهي و سامانه موديان است.
مهدي بردابرد، مديرعامل شرکت تکسا در خصوص برنامه‌ها و اهداف اين شرکت اظهار کرد: «باتوجه به تجربه بالاي شرکت‌هاي بزرگ نرم‌افزاري و سخت‌افزاري پرداخت و بانکي عضو کنسرسيوم اين شرکت، ظرفيت بالايي در ارائه خدمات نوين مالياتي توسط معتمد هوشمند تکسا وجود دارد و اين شرکت در تلاش است دغدغه‌هاي موديان در انجام تکاليف مالياتي خود در حوزه سامانه موديان را به حداقل رسانده و خدمات متمايزي را ارائه کند.»
مديرعامل تکسا با تشريح خدمات اين شرکت افزود:«خدماتي مانند امکان اتصال به سامانه موديان از طريق انواع پايانه‌هاي فروشگاهي، ارائه سرويس‌هاي ويژه اصناف و اشخاص حقيقي در قالب پايانه‌هاي فروشگاهي هوشمند، تضمين حفظ و نگهداري ايمن اطلاعات تا ?? سال آينده و همچنين استفاده از تکنولوژي‌هاي جديد مانند هوش مصنوعي در ارائه خدمات پشتيباني به مشتريان از جمله مواردي است که در راهکار تکسا وجود دارد.»
موديان مي‌توانند ليست اسامي و اطلاعات تماس شرکت‌هاي معتمد را در درگاه ملي ماليات مشاهده کنند.

درباره معتمد هوشمند تکسا
شرکت «معتمد هوشمند تکسا» با نام تجاري «تکسا» ارائه‌دهنده خدمات جامع و متنوع سازماني به موديان مالياتي است. کسب‌وکار تکسا که توسط توسن‌تکنو و توسن‌نگين در صنعت فناوري‌هاي مالي ايران شکل گرفته است، به موديان مالياتي کمک مي‌کند تمامي الزامات مورد نياز براي اجراي قانون پايانه‌هاي فروشگاهي و سامانه موديان مالياتي را محقق کنند.

  • برچسب ها