امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

طرح حامي بانک تجارت فرصتي براي برنامه‌ريزي اقتصادي

طرح حامي بانک تجارت تا سقف 200 ميليون تومان تسهيلات ارزان قيمت را در اختيار شما قرار مي‌دهد.
تامين سرمايه و استفاده بهينه از منابعي که در اختيار داريم اين روزها دغدغه‌هاي خيلي‌هاست. گرفتن وام با نرخ سود و کارمزد پايين، مثلا وام 4 درصدي، وام 8 درصد، وام 14 درصد و کلا تسهيلات ارزان قيمت مي‌تواند در تصميمات اقتصادي مثل خريد کالاهاي سرمايه‌بر و يا راه‌اندازي کسب‌وکار کوچک تا حدودي زيادي راهگشا باشد. بانک تجارت در طرح حامي اين امکان را به شما مي‌دهد که منابعي که الان داريد اما براي انجام برنامه‌ي مورد نظر شما کافي نيست را دوبرابر کرده و تحويل شما بدهد.

در طرح حامي سپرده تسهيلاتي شما با گذر دوره‌هاي متنوع و با نرخ‌هاي گوناگون تا سقف 200 ميليون تومان تسهيلات ارزان قيمت با نرخ کارمزد پايين را در اختيارتان قرار مي‌دهد.

مثلا اگر شما مبلغي را به مدت شش ماه از طريق طرح حامي در بانک تجارت سپرده تسهيلاتي قرار بدهيد بين 40، 46 و 72 درصد آن را مي‌توانيد تسهيلات 4 درصدي قرض‌الحسنه و يا 8 درصدي مرابحه با مدت پرداخت 18، 16 و 12 ماهه دريافت کنيد. اگر مبلغ بيشتري لازم داشته باشيد مي‌توانيد با همين مدت سپرده‌گذاري، بين 65، 80 و يا 100 درصد ميزان سپرده‌ي خود تسهيلات مرابحه 14 درصدي دريافت کنيد. حالا سرمايه‌ي شما دوبرابر شده و به راحتي مي‌توانيد برنامه اقتصادي خودتان را اجرا کنيد.

شما مي‌توانيد از اين طرح براي کمک به اعضاي خانواده‌ي خود و يا دوستان و همکاران تان هم استفاده کنيد و خيال خود را از بابت بازگشت پول خودتان، پيداکردن ضامن و چنيني مواردي راحت کنيد و نگران رودربايستي و تاخير در بازپرداخت اقساط نباشيد.

جدول طرح حامي پر از گزينه‌هاي متنوع است؛ هم افرادي را که حاضرند نرخ سود بالاتري بدهند و درعوض وام بيشتري بگيرند را راضي نگه مي‌دارد و هم آنهايي را که به دنبال نرخ کارمزد 4 درصد هستند.

تسهيلات ارزان قيمت، نرخ کارمزد پايين، امکان دريافت وام با بهره پايين مثل وام 8 درصد و وام 14 درصد و امکان گرفتن وام براي خانواده تا سقف دو ميليارد ريال مرابحه و 500 ميليون ريال قرض‌الحسنه از مزيت‌هاي ارزشمند طرح حامي بانک تجارت به شمار مي‌رود.

  • برچسب ها