امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

مشارکت بانک رفاه کارگران در تجهيز بيمارستان شهيد دکتر لبافي‌نژادبانک رفاه کارگران به عنوان بانک سلامت محور و در راستاي ايفاي نقش موثر در حوزه مسئوليت‌هاي اجتماعي، در تجهيز بيمارستان شهيد دکتر لبافي‌نژاد مشارکت کرد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک رفاه کارگران، طي مراسمي که به همين منظور همزمان با ميلاد حضرت زينب (س) و روز پرستار با حضور مسئولاني از بانک رفاه کارگران و اين بيمارستان برگزار شد، کمک اين‌ بانک به منظور خريد تجهيزات پزشکي و تخصصي به بيمارستان اهداء شد.

حميدرضا صفائيان مدير امور ناحيه يک بانک رفاه کارگران طي سخناني در اين مراسم به اقدامات حمايتي اين بانک در حوزه‌هاي مختلف به‌ويژه حوزه سلامت کشور اشاره و ابراز اميدواري کرد که حمايت‌هاي بانک رفاه بتواند در روند درمان بيماران بيمارستان شهيد دکتر لبافي‌نژاد موثر واقع شود و خدمات بهداشتي و درماني اين بيمارستان بيش از پيش توسعه پيدا کند.

دکتر محمد حسين سلطاني رئيس بيمارستان شهيد دکتر لبافي‌نژاد نيز طي سخناني در اين مراسم با قدرداني از حمايت‌هاي بانک رفاه کارگران از اين بيمارستان، گفت: بدون شک اين حمايت‌ها نقش موثري در ارتقاء سلامت و بهبود درمان بيماران و رضايت‌مندي بيشتر آنها در پي خواهد داشت و اميدواريم با تداوم همکاري‌هاي متقابل، بتوانيم خدمات بهداشتي و درماني بيمارستان را توسعه دهيم.

شايان ذکر است، بيمارستان شهيد دکتر لبافي‌نژاد در حال حاضر يکي از بزرگ‌ترين مراکز آموزشي و پزشکي کشور است و به بخش‌هاي مختلف و درمانگاه‌هاي تخصصي و فوق‌تخصصي در زمينه‌هاي ارولوژي، چشم پزشکي، قلب و ريه، پيوند کليه و ... مجهز است.

  • برچسب ها