امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

پژوهش‌هاي کاربردي و همراستا با برنامه تحول راهبردي کليد پيشرفت بانک سپه استمديرعامل بانک سپه در نخستين همايش علمي پژوهشي باشگاه پژوهان در جمع پژوهشگران برتر بانک، بر لزوم انجام پژوهش‌هاي کاربردي و همراستا با سند چشم‌انداز و برنامه تحول راهبردي بانک تأکيد کرد.

به گزارش بانک امروز به نقل ازپايگاه اطلاع‌رساني بانک سپه، دکتر آيت‌اله ابراهيمي مديرعامل بانک سپه در نخستين همايش علمي پژوهشي باشگاه پژوهان که با موضوع راهکارهاي بهبود و ارتقاي حساب قرض‌الحسنه جاري به مناسبت گراميداشت هفته پژوهش برگزار شد، بر لزوم توسعه مطالعات و تحقيقات و انجام پژوهش‌هاي کاربردي و همراستا با سند چشم‌انداز و برنامه تحول راهبردي بانک تأکيد کرد.

دکتر ابراهيمي پژوهشگران را عامل پيش‌برنده بانک عنوان کرد و با تأکيد بر ضرورت تمرکز پژوهشگران بر کارآمدترين روش‌ها و الگوهاي موفق داخلي و جهاني، گفت: توجه به خواست مشتري به ويژه نسل جوان، توسعه و تعميق مطالعات و تحقيقات در تمامي رده‌هاي کارکنان در سطح کشور و قابليت عملياتي شدن پژوهش‌ها با تمرکز بر موضوعات کليدي از مهمترين اولويت هاي بانک سپه در حوزه پژوهش است.

دکتر ابراهيمي از تهيه و انتشار مجله علمي پژوهشي بانک سپه در آينده نزديک خبر داد و افزود: مقالاتي که توسط پژوهشگران بانک سپه تهيه مي‌شود، مي بايست قابليت منبع‌پذيري داخلي و بين المللي داشته باشد و اين موضوع مي تواند موجب درخشش نام بانک سپه در تراز جهاني شود.

وي ظرفيت موجودِ پژوهش در بانک سپه را فرصتي استثنائي براي حل مسائل کليدي بانک برشمرد و خاطرنشان کرد: برنامه تحول راهبردي، برنامه‌اي جامع و مبتني بر علم روز است، بنابراين همکاران بايد براي عملياتي کردن اين برنامه به فناوري‌هاي نوين، موضوعات جديد و روز دنيا مسلط باشند.

دکتر ابراهيمي در ادامه تصريح کرد: تحقيق و مطالعه در اولويت نخست بانک سپه قرار دارد؛ از اين‌رو بايد با تکيه بر سرمايه انساني جوان و با استعداد، بانک را در دستيابي به قله‌هاي بلند موفقيت و پيشرفت ياري کنيم.

وي در پايان از مديران مناطق سراسر کشور که به صورت برخط (آنلاين) در اين همايش شرکت داشتند، خواست تا در ماه‌هاي باقيمانده تا پايان سال به اهداف اولويت دار ابلاغي تمرکز داشته باشند.

نخستين همايش علمي پژوهشي باشگاه پژوهان بانک سپه با حضور دکتر حسيني قائم‌مقام مديرعامل، اعضاي هيئت عامل، مديران و پژوهشگران برتر بانک به‌صورت حضوري و آنلاين روز پنج شنبه 30 آذر ماه در محل ساختمان شهيد قاسم سليماني بانک سپه برگزار شد.

  • برچسب ها