امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

با مشارکت در «طرح پذيرنده ملي» همه برنده ايد


«طرح‌ پذيرنده ملي» يکي از طرح‌هاي جديد بانک ملي ايران است که در قالب جشنواره "پذيرنده ملي" به مدت سه ماه ( از ابتداي بهمن تا پايان فرودين ماه 1403) ويژه پذيرندگاني که دستگاه کارتخوان و يا درگاه پرداخت خود را به حساب‌هاي بانک ملي ايران متصل کرده اند و تمامي دارندگان کارت‌هاي فعال در شبکه بانکي برگزار مي شود.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران ، اين بانک با هدف حمايت از کسب و کارها، در «طرح پذيرنده ملي» خدمات متنوع و متناسبي را براي پاسخ به درخواست هاي دارندگان کارتخوان بانک ملي ايران، در قالب بسته هاي تشويقي و خدماتي و همچنين اهداي جوايز ويژه به دارندگان کارت هاي بانکي ارائه مي کند.

گفتني است در اين جشنواره هم دارندگان کارتخوان بانک ملي ايران و هم دارندگان کارت هاي شبکه بانکي و موسسات مالي و اعتباري مي توانند از بسته هاي مختلف تشويقي و کاربردي مناسب و متمايز آن بهره مند شوند.

در اين طرح دارندگان کارتخوان بانک ملي ايران مي توانند براي ورود به جشنواره با حداقل ?? ميليون تومان تراکنش ماهانه (POS) علاوه بر بهره مندي از بسته هاي کاربردي، از تسهيلات ويژه تا سقف 50 ميليارد ريال با نرخ مصوب و يا تسهيلات 2 ميليارد ريالي بدون سود و کارمزد و هر ماه ?? کمک ‌هزينه 10 ميليارد ‌ريالي خريد خودرو به قيد قرعه (هر ? ميليون تومان ? امتياز ) شرکت کنند.

جشنواره پذيرنده ملي براي دارندگان کارت هاي تمامي بانک ها نيز جوايز ارزنده اي را در نظر گرفته است . تمامي دارندگان کارت، با هر يک از کارت‌هاي فعال خود در شبکه بانکي مي توانند شانس خود را براي برنده شدن ?? جايزه 100 ميليون ريالي در صورت خريد از طريق کارت‌خوان بانک‌ملي(سداد)؛ به قيد قرعه با کسب حداقل ? امتياز، (هر ??? هزار تومان يک امتياز) در هر ماه امتحان کنند.

براي شرکت در اين جشنواره کافي است تا پرداخت‌هاي بالاي 200 هزار توماني خود را از طريق ابزارهاي پذيرش (مانند کارتخوان، درگاه پرداخت و اپليکيشن‌هاي پرداخت) شرکت خدمات پرداخت الکترونيک سداد انجام دهيد.

بانک ملي ايران به عنوان يکي از بزرگترين بنگاه‌هاي اقتصادي و با بيشترين تعداد دارندگان کارت بانکي در کشور و شبکه گسترده پشتيباني در سطح ملي، سعي دارد از طريق بسته‌هاي تشويقي و خدماتي در قالب «طرح پذيرنده ملي» کمک ‌نمايد تا کسب و کارها نيازمندي‌هاي متنوعِ خدمات بانکداري و پرداخت خود را به صورت متمرکز و به کمک شبکه گسترده شعب اين بانک دريافت و از اين طريق ضمن جلوگيري از پراکندگي امور بانکي و اتلاف وقت‌ ناشي از آن، بر فعاليت‌هاي کسب و کاري خود تمرکز کنند.
  • برچسب ها