امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

رونمايي از سامانه مانيتورينگ هوشمند زيرساخت هاي فناوري اطلاعات بانک شهر


طي مراسمي و با حضور جمعي از معاونان و مديران ارشد بانک شهر، از سامانه مانيتورينگ هوشمند زيرساخت هاي فناوري اطلاعات اين بانک رونمايي شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک شهر ، در اين مراسم که دکتر رحيم طاهري قائم مقام مديرعامل و عضو هيات مديره و جمعي از معاونان و مديران ارشد اين بانک حضور داشتند، سامانه مانيتورينگ هوشمند زيرساخت هاي فناوري اطلاعات بانک شهر که از سوي هلدينگ فناوري اطلاعات اين بانک طراحي و توليد شده است، در شعبه پرديس کيش رونمايي شد.
سامانه مانيتورينگ هوشمند زيرساخت هاي فناوري اطلاعات بانک شهر با قابليت ارائه گزارش ها، آلارم ها، اعلان ها و تحليل پارامترهاي حياتي در عملکرد بدون وقفه زيرساخت هاي بانک را دارد. اين سامانه يکي از محصولات ويژه ارزشمند و پرکاربرد است.
اين سخت‌افزار طراحي شده در حوزه هوشمندسازي، به کمک سنسورهاي مختلف، مي تواند خدمات گسترده و متعددي در جهت پايش و مانيتورينگ ديتا سنترها، کاهش مصرف انرژي، کاهش هزينه بهبود فعاليت منابع انساني و پيشگيري از وقوع بحران و مديريت بحران ارائه ‌دهد.
"اتصال به تمام سنسورهاي کنترل و نظارت در حوزه هوشمندسازي بدون محدوديت"،"تشخيص ميزان مصرف انرژي و کاهش آن تا حدود ?? درصد در بانک‌ها و ساير مکان‌ها"، "افزايش طول عمر تجهيزات از جمله ديتا سنتر باتري‌هاي يو پي اس"،"کاهش مصرف انرژي"، "ارتقاء سيستم ايمني و امنيت شعب و سيستم حريق و سيستم دزدگير"، "کاهش هزينه منابع انساني"و "کاهش درصد خطا نزديک به صفر"تنها بخشي از مزاياي سامانه مانيتورينگ هوشمند زيرساخت هاي فناوري اطلاعات بانک شهر است.

  • برچسب ها