امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

قابليت‌هاي منحصر به فرد بانک صادرات ايران براي تسهيل زنجيره تأمين توليد


?مديرعامل بانک صادرات ايران به منظور پشتيباني و تسهيل تأمين مالي بنگاه‌هاي توليدي، با برخي مديران صنايع خودرويي و غذايي کشور در برج سپهر ديدار کرد.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، محسن سيفي در جريان اين ديدارها با مديران و فعالان صنعت خودرو کشور، ضمن تشريح توانمندي‌ها و قابليت‌هاي جديد بانک صادرات ايران و استفاده از محصولات نوين و راهبردي بانک براي پشتيباني از توليد و اشتغال در بنگاه‌هاي توليد و استمرار اشتغال، گفت: بانک صادرات ايران تجربه تامين مالي قطعه‌سازان و خودروسازان را دارد و مدل‌هاي کسب و کار ويژه‌اي براي ارتقاي همکاري با اين صنعت دارد.

او با تاکيد بر اينکه آينده صنعت خودرو و استفاده از خودروهاي برقي، به عنوان يک راهکار بلندمدت مورد توجه صنعت خودرو است، افزود: بانک صادرات ايران براي موفقيت صنعت خودرو کشور در اين مسير پيشقدم است.

در اين ديدارها که با حضور ياسر مرادي عضو اجرائي هيئت‌مديره و سيدکاظم مرتضوي اسکويي معاون شعب بانک صادرات ايران و برخي مديران صنعت خودرو انجام شد، راه‌هاي توسعه همکاري و استفاده از ظرفيت‌هاي شعب داخلي و خارجي بانک صادرات ايران از جمله منطقه خليج‌فارس، آسياي ميانه و اروپا براي کمک به اين صنعت تشريح شد.

همچنين در جريان اين ديدارها و روز پرتردد فعالان اقتصادي در برج سپهر، برخي مديران و فعالان صنعت غذايي کشور نيز با حضور در برج سپهر بانک صادرات ايران با مديرعامل، اعضاي هيئت‌مديره و مديران ارشد بانک ديدار و همکاري دوجانبه براي استفاده از ظرفيت‌ها و تجربيات اين بانک در تامين سرمايه مورد نياز اين صنعت را خواستار شدند.

ياسر مرادي در اين ديدارها با تشريح قابليت‌هاي منحصر به فرد بانک صادرات ايران از جمله پيشرو بودن در ارائه سه محصول «چکنو»، «ست» و «برات الکترونيک» در مجموعه نظام بانکي، تسهيل و تسريع جريان تامين مالي زنجيره تامين در بنگاه‌هاي توليدي را مهمترين مزيت‌هاي اين محصولات در عصر نوين خدمات بانکداري الکترونيک برشمرد و توسعه همکاري با بنگاه‌هاي توليدي را از جمله رسالت‌هاي مهم تيم جديد مديريتي اين بانک عنوان کرد.

  • برچسب ها