امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

برگزاري کنفرانس پرسش و پاسخ سهامداران با مديران بانک ملت

کنفرانس پاسخگويي به پرسش هاي سهامداران بانک ملت با هدف تعامل با سهامداران و در راستاي مفاد ماده 18 دستورالعمل اجرايي افشاي اطلاعات از طريق ويدئو کنفرانس برگزار شد.
به گزارش بانک امروز به نقل ازروابط عمومي بانک ملت، در اين کنفرانس که سيدکاظم چاوشي نايب رئيس هيات مديره، سيد نقي شمسي معاون مدير عامل در امور مالي، مريم ليلي دوست مدير امور مالي، حميد يادروج رييس اداره کل دفتر مديريت و روابط عمومي، بهاره منصور صادقي رييس اداره کل حسابداري مالي، افسانه ابراهيمي رئيس اداره کل حسابداري مديريت و مصطفي اميد قائمي مديرعامل گروه مالي ملت حضور داشتند، مديران مالي بانک ملت به سوالات و ابهامات سهامداران پاسخ گفتند.
سيد کاظم چاوشي، رييس هيات مديره، با قدرداني از حمايت هاي سهامداران و فعالان بازار سرمايه، برگزاري اين کنفرانس را ابتکاري از سوي سازمان بورس و اوراق بهادار در راستاي فراهم کردن بستر گفت وگوي بدون واسطه و امکان برقراري ارتباط مديران و سهامداران عنوان کرد و بر لزوم استمرار اين جلسات تاکيد کرد.
وي، رفع ابهامات و نکات مالي موردنظر سهامداران را از وظايف اصلي بانک برشمرد و لازمه نيل به سوي اهداف مشترک را همگرايي فکري عنوان کرد و گفت: تجديد ارزيابي دارايي‌ها موجب رفع نگراني و حصول اطمينان سهامداران خرد مي‌شود.
اين گزارش حاکي است، در اين کنفرانس به سوالات و پرسش هاي سهامداران که از طريق ايميل و سامانه پيامکي در زمينه هاي مختلف از جمله فروش 7درصد از سهام بانک ملت از سوي گروه مالي ملت، تقسيم سود، کفايت سرمايه، نرخ موثر تسهيلات، قيمت تمام شده پول و ساير شاخص هاي عملکردي ارسال شده بود، از سوي نايب رييس هيات مديره و معاون مالي مدير عامل و مدير امور مالي پاسخ داده شد.
محتواي سوالات و پاسخ هاي اين کنفرانس خبري از طريق سامانه کدال منتشر شده است. ويديوي اين جلسه نيز در کانال آپارات بانک ملت به نشاني bankmellat.official قابل مشاهده است.

  • برچسب ها