امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

وام فوري آنلاين بانک قرض‌الحسنه مهر ايران تا سقف 50 ميليون تومان

وام فوري آنلاين بانک قرض‌الحسنه مهر ايران تا سقف 50 ميليون تومان
مهندس «حميدرضا توسلي» گفت: سقف وام فوري آنلاين بانک قرض‌الحسنه مهر ايران 50 ميليون تومان بوده و به‌زودي بهبودهاي ديگري براي آن فراهم مي‌شود. روند همگراي فناوري اطلاعات و کسب‌وکار سريع‌تر شده و اين 2 بيش از پيش به يکديگر نزديک شده‌اند. اين روند در بانک‌ها تجلي بيشتري نيز دارد.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي و امور مشتريان بانک قرض‌الحسنه مهر ايران، اين بانک در دهمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت با طرح «وام فوري آنلاين» برنده جايز دکتر نوربخش شد. مهندس «حميدرضا توسلي» عضو هيأت مديره بانک قرض‌الحسنه مهر ايران به تبيين مزاياي اين طرح پرداخت.
توسلي با بيان اين مطلب که خدمت وام فوري آنلاين اين بانک در دهمين همايش سالانه بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت برنده جايز دکتر نوربخش شد، اظهار داشت: با اين خدمت مشتريان با رتبه اعتباري A و B مي‌توانند مستقل از زمان و مکان، در هر کجا و هر وقت وام خود را دريافت کنند.
وي افزود: سقف اين وام 50 ميليون تومان بوده و به‌زودي بهبودهاي ديگري براي آن فراهم مي‌شود. روند همگراي فناوري اطلاعات و کسب‌وکار سريع‌تر شده و اين 2 بيش از پيش به يکديگر نزديک شده‌اند. اين روند در بانک‌ها تجلي بيشتري نيز دارد.
توسلي خاطرنشان ساخت: با تلاش‌هايي که طي 2 سال گذشته در بانک صورت گرفته، امروز بيش از 60 درصد خدمات‌رساني بانک از طريق کانال‌هاي غيرحضوري در حال انجام است. اکنون موضوع متنوع‌سازي و افزايش کيفيت خدمات فناوري‌محور از طريق کانال‌هاي غيرحضوري در اولويت بانک قرارداد.
وي گفت: ايجاد و متنوع‌سازي اکوسيستم‌هاي مرتبط با بانک و توسعه نئوبانک (کيوبانک) از ديگر اولويت‌هاي فناوري اطلاعات و کسب‌و‌کار بانک است. چشم‌انداز بانک مبني بر توسعه شموليت مالي نيز به عنوان يک رويکرد کلي مطرح است.
عضو هيأت مديره بانک قرض‌الحسنه مهر ايران استفاده از چک ديجيتال، سفته ديجيتال، بهبود مدل‌هاي رتبه‌بندي مشتريان و ارائه خدمات شخصي‌سازي شده بر مبناي رتبه‌بندي مشتريان را از ديگر برنامه‌هاي بانک دانست.
وي اظهار داشت: بانک قرض‌الحسنه مهر ايران در تلاش است که محصولات و مشوق‌هاي بيشتري را بر بستر خدمات غيرحضوري ارائه دهد و موضوع داده‌محور شدن خدمات بانک را مهمترين راهبرد بانک در فعاليت‌هاي پيش رو بيان کرد.
توسلي در پايان اظهار اميدواري کرد موضوع وام فوري به‌زودي بتواند در ساحت خدمت به مردم نقش مؤثري داشته باشد.

  • برچسب ها