امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

معرفي برنده‌ گان جشنواره کارت جادويي بانک تجارت با 10 جايزه يک ميليارد ريالي

اولين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت جادويي بانک تجارت با معرفي برنده‌هاي 10 جايزه يک ميليارد ريالي و ده‌ها جايزه ميليوني ديگر برگزار شد.
به گزارش بانک امروز به نقل از مديريت روابط‌عمومي و ارتقاء سرمايه اجتماعي بانک تجارت، اولين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت جادويي بانک تجارت عصر دوشنبه هشتم آبان ماه در محل کارخانه نوآوري با حضور نمايندگان حراست و بازرسي اين بانک برگزار شد و از ميان 8 ميليون و 201 هزار و 959 شرکت کننده‌ي واجد شرايط با بيش از 12 ميليارد کوپن شانس، برنده‌هاي 47 جايزه دور اول شناخته شدند.

مشتريان مي‌توانند براي اطلاع از اسامي برنده‌هاي اين جشنواره به سايت اينترنتي بانک تجارت به آدرس https://ctejarat.com/magiccard مراجعه کنند.

دوره‌هاي بعدي قرعه‌کشي اين جشنواره هم هر دو هفته يکبار به تعداد 10 دور تا چهاردهم اسفندماه سال جاري به تفکيک استاني به شرح زير برگزار مي‌شود.

شرط حضور در قرعه‌کشي، استفاده عادي از کارت بانک تجارت در خريد‌هاي روزانه، پرداخت قبوض، خريد شارژ اينترنت و ... است و به ازاي هر 100 هزار تومان مانده حساب‌ مشتري در هر روز 1 امتياز به وي تعلق مي‌گيرد؛ به عبارت ديگر هر اندازه ميزان پس‌انداز مشتري در حساب‌ بيشتر باشد، شانس بيشتري در قرعه‌کشي خواهد داشت.

مشتريان بانک تجارت مي‌توانند با مراجعه به صفحه جشنواره در سايت باشگاه مشتريان بانک تجارت به نشاني https://ctejarat.com/magiccard از آخرين اخبار، زمان‌هاي قرعه‌کشي و نتايج برندگان استاني مطلع شوند. امتيازات کسب شده مشتريان در هر دوره نيز از طريق صفحه مخصوص جشنواره کارت جادويي در باشگاه مشتريان بانک تجارت به نشاني https://club.tejaratbank.ir قابل مشاهده است.

براي آن دسته از افرادي که مشتري بانک نيستند هم راه حل ساده‌اي در نظر گرفته شده است. اين افراد مي‌توانند با نصب اپليکيشن باجت تجارت از بازار يا https://mybajet.ir‌ به راحتي و بدون نياز به حضور در شعبه، حساب خود را در بانک تجارت افتتاح کرده و کارت خود را درب منزل يا محل کار تحويل بگيرند و در جشنواره کارت جادويي بانک تجارت شرکت داشته باشند.

  • برچسب ها