امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

همايش مديران ارشد بانک سپه برگزار شد

همايش مديران ارشد بانک سپه با محوريت هم‌انديشي و ارائه راهکار براي مديريت بهينه درآمد و هزينه و ارائه نتايج ارزيابي بهره‌وري برگزار شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني بانک سپه، در اين همايش دو روزه که طي روزهاي ??و?? آبان‌ماه با حضور دکتر آيت‌اله ابراهيمي مديرعامل، اعضاي هيئت مديره و هيئت عامل، مديران مناطق و مديران ارشد بانک در سالن همايش‌هاي ساختمان شهيد سليماني (نگين) برگزار شد، دکتر ابراهيمي مديرعامل بانک در سخناني رويکردها و اولويت‌هاي اجرايي بانک سپه در ? ماهه دوم سال جاري را تشريح کرد.

بررسي شاخص‌هاي عملکردي و جايگاه رقابتي بانک از سوي قائم‌مقام مديرعامل، برگزاري پنل تخصصي تجهيز و تخصيص منابع با حضور اعضاي هيئت مديره بانک سپه و سه نشست بانکداري ويژه، بانکداري شرکتي و تجاري و بانکداري خرد و اصناف با حضور اعضاي هيئت عامل و مديران شعب مناطق از برنامه‌هاي روز اول اين همايش بود.

در روز پنجشنبه 18 آبان‌ماه گردهمايي مديران ارشد بانک سپه با برگزاري پنل تخصصي توسعه سبد درآمدي بانک و مديريت هزينه‌ها با حضور اعضاي هيئت مديره و دو نشست مولدسازي دارائي‌ها و بررسي عملکرد پروژه‌هاي تحولي بانک به کار خود پايان داد.

لازم به ذکر است، مراسم تقدير از برگزيدگان نخستين جشنواره بهره‌وري و تجليل از مديران پيشکسوت بانک سپه از ديگر برنامه‌هاي همايش سراسري مديران ارشد بانک سپه بود.

  • برچسب ها