امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

کسب تنديس زرين جايزه ملي مديريت مالي ايران توسط بانک ملت


تنديس زرين چهاردهمين دوره جايزه ملي مديريت مالي ايران به بانک ملت تعلق گرفت.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملت، مراسم چهاردهمين دوره جايزه ملي مديريت مالي ايران با حضور سيد احسان خاندوزي وزير امور اقتصادي و دارايي، داود منظور معاون رئيس جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه، محمد شيرجيان معاون اقتصادي بانک مرکزي و جمعي از مديران اقتصادي و مالي بانک ملت و شرکت‌هاي بزرگ کشور در سالن اجلاس سران برگزار شد.
بر اساس اين گزارش، بانک ملت با توجه به شفافيت مالي، حائز امتياز لازم براي دريافت تنديس زرين، به‏‏‌عنوان بالاترين سطح جايزه شد و سيد نقي شمسي معاون مديرعامل در امور مالي، به نمايندگي از بانک ملت اين تنديس را دريافت کرد.
سيد احسان خاندوزي، وزير امور اقتصادي و دارايي در اين مراسم با اشاره به اهميت ارتقاء دانش و فهم مالي در جامعه به منظور مديريت انتظارات، گفت: کاهش رفتارهاي مالي هيجاني در بازارهاي مختلف نيازمند آگاه سازي آحاد جامعه در اين حوزه است.
وي افزايش کيفيت گزارشگري مالي را لازمه تصميم‌گيري‌هاي اثربخش تر از سوي حکمرانان دانست و با اشاره به لزوم نهادينه کردن بحث شفافيت مالي، اظهار داشت: بايد اقداماتي صورت گيرد تا انگيزه مديران براي پاسخگويي نسبت به عملکرد ايشان افزايش يابد و بسترهاي کاهش فساد در حوزه مالي کشور بيش از پيش فراهم شود.
بر اساس اين گزارش، جايزه ملي مديريت مالي ايران از سال ???? تاکنون با هدف تعالي مديريت مالي در سازمان‌هاي ايراني برگزار شده و بستر‏‏‌ساز بهبود و ارتقاء سطح مديريت مالي و اقتصادي در شرکت‌ها و سازمان‌هاي شرکت‌کننده است.

  • برچسب ها