امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

همکاري صنعت و بانک‌ها در خدمت توسعه زيرساخت‌هاي کشور

در ديدار مدير عامل بانک مسکن با يکي از بزرگترين شرکت‌هاي گروه صنعت، بر رشد و گسترش تعامل بين بانک و صنعت در جهت رشد اقتصاد کشور تاکيد شد.
به گزارش بانک امروز به نقل از پايگاه خبري بانک مسکن – هيبنا، دکتر سيد عباس حسيني مديرعامل بانک مسکن در ديدار با دکتر امير خرمي‌شاد مدير عامل و دکتر مجيد هاتف وحيد معاون مالي- اقتصادي شرکت ملي مس، ضمن معرفي مهم‌ترين خدمات بانک، از آمادگي بانک مسکن براي کمک به رشد صنعت مس کشور و گسترش همکاري‌هاي في‌مابين خبر داد.

مديرعامل بانک مسکن با تاکيد بر نقش مهم صنعت مس در روند توسعه اقتصادي کشور افزود: بانک مسکن به عنوان يک سازمان اقتصادي افتخار دارد که با تامين مالي و حمايت از پروژه‌هاي مختلف، همکاري بيشتر و گسترده‌تري را با صنايع کشور به ويژه شرکت ملي صنايع مس ايران در رشد توليد کشور داشته باشد.
مدير عامل شرکت ملي مس نيز با اشاره به تلاش هاي بي وفقه بانک مسکن در خانه دارکردن مردم، بر حمايت مالي اين شرکت از بانک مسکن تاکيد کرد و از ديگر فعاليت‌هاي گوناگون بانک مسکن در حمايت مالي از پروژه‌هاي ملي براي توسعه زيرساخت‌هاي کشور و گسترش همکاري‌ها استقبال کرد.
خرمي‌شاد اضافه کرد: يکي از دغدغه‌هاي اصلي ما معيشت کارکنان است و از بانک‌ها انتظار داريم در حوزه تسهيلات، موجب رضايت‌مندي کارکنان شوند.
بر اساس اين گزارش، در اين جلسه مديران عامل بانک و شرکت ملي مس ضمن انجام مذاکرات و بيان نقطه نظرات، راه‌هاي ايجاد و گسترش زمينه‌هاي همکاري مشترک و همکاري‌هاي آتي را مشخص کردند.

  • برچسب ها