امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

ديدار مديرعامل بانک کشاورزي با استاندار اصفهان


فرشيد فرخ نژاد مديرعامل بانک کشاورزي در جريان سفر کاري خود به استان اصفهان، با سيدرضا مرتضوي استاندار اصفهان ديدار و درباره رفع موانع و مشکلات بهره برداران بخش کشاورزي اين استان گفت و گو کرد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک کشاورزي، در اين ديدار که روز يکشنبه 28 آبان ماه انجام شد، مرتضوي ضمن تشکر و قدرداني از همراهي بانک کشاورزي در پيشبرد برنامه ها و تحقق اهداف دولت در استان اصفهان، بر ضرورت تداوم اين همراهي تأکيد کرد.

وي به جلسات برگزار شده کميسيون هماهنگي بانک هاي استان اصفهان از آغاز دولت سيزدهم و همچنين اختيارات استاني بانک ها و نسبت منابع و مصارف اشاره و خاطر نشان کرد: در جلساتي که با حضور رييس جمهور برگزار شده، درخواست افزايش اختيارات استان ها مطرح شده است.

مديرعامل بانک کشاورزي نيز با اشاره به نقش بانک کشاورزي در رونق توليد بخش کشاورزي و تأمين امنيت غذايي کشور يادآور شد: برنامه تأمين مالي اين بخش با نگرش ملي و کشوري تدوين و متناسب با اولويت هاي هر استان اجرايي مي شود.

وي در زمينه توسعه و جلوگيري از ادغام شعب، به محدوديت هاي موجود به ويژه نيروي انساني اشاره و خاطر نشان کرد: از سال ?? تاکنون بانک کشاورزي مجوز استخدام نيرو نداشته است اما از سال گذشته چندين جلسه با مقامات مسئول برگزار و طرح توجيهي ارائه شده و منتظر حصول نتيجه هستيم.

فرخ نژاد با بيان اينکه بانک کشاورزي از ظرفيت بالاي کارشناسان مجرب برخوردار است و در اغلب بازديدها خوشبختانه شاهد رضايت ذي‌نفعان و مشتريان بوده‌ايم افزود: تخصيص بهينه منابع و توزيع درست اعتبار به زنجيره‌هاي واقعي توليد، هدف اصلي بانک کشاورزي است، ضمن اينکه تعامل ما با توليد کنندگان، تعامل برد-برد است و از نگاه ما اين تعامل بايد منجر به توليد، سودآوري و افزايش اشتغال شود.

وي ضمن قدرداني از حسن نظر استاندار محترم اصفهان، يادآور شد: بانک کشاورزي با پيشينه نود ساله، کاملا در خدمت بخش کشاورزي است و با توجه به ظرفيت هاي موجود، از جمله کارکنان توانمند و متعهد، روند خدمت رساني بانک، پرقدرت و رو به جلو خواهد بود.

اين گزارش مي افزايد: در اين ديدار محمود حقيقت سرشت معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري اصفهان نيز با بيان اين که بانک کشاورزي از بانک‌هاي پيشرو اين استان در تامين منابع طرح هاي استاني است، گفت: به بانک‌هاي تخصصي نگاه حمايتي داريم و بانک‌هاي پيشرو در امر خدمت رساني تشويق خواهند شد.

وي افزود: پوشش اعتباري طرح هاي بزرگ استاني نياز به حمايت بانک ها دارد و نگاه ما به بانک کشاورزي نگاه ويژه اي است و تاکنون نيز بانک کشاورزي در اين راستا همراهي خوبي داشته که شايسته قدرداني است.


  • برچسب ها