امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

"پاداش هفتگي"؛ طرح جذاب تترلند براي کيف پول ريالي کاربران

تترلند براي کاربران خود يک قابليت جذاب فعال کرده تا بتوانند از منابع خود بيشترين سود را کسب کنند. نام اين طرح جديد پاداش هفته‌شمار است که در چارچوب آن به کيف پول ريالي کاربران سود تعلق مي‌گيرد.

از آنجايي که موجودي ريالي کاربران در تترلند در حساب بانکي قرض‌الحسنه نگه‌داري مي‌شود، با فعال‌سازي طرح دريافت پاداش، به‌صورت خودکار دارايي به حساب کوتاه مدت روزشمار منتقل مي‌شود و معادل سود بانکي که به دست مي‌آيد، عيناً به کاربر پرداخت مي‌شود. طرح پاداش هفته‌شمار تترلند به کاربران امکان مي‌دهد تا از باقي‌مانده موجودي خود به‌صورت هفتگي پاداش دريافت کنند.
نحوه فعال‌سازي طرح پاداش هفته‌شمار
براي فعال‌سازي اين طرح، کافي است کاربران به قسمت کيف‌پول و سپس دارايي بروند و طرح پاداش هفته‌شمار را پس از موافقت با شرايط و قوانين فعال کنند و منتظر سود هفتگي خود باشند. اين طرح شرايط خاص خود را دارد که لازم است کاربر توجه کافي را به آن داشته باشد. نخست اينکه طرح فقط از ساعت 12 بامداد روز شنبه تا ساعت 23 و 59 دقيقه روز جمعه محاسبه مي‌شود. اين يعني اگر شما در هر روزي طرح را فعال کنيد، اولين شنبه بعد آن روز تا جمعه همان هفته، پاداش برايتان محاسبه خواهد شد. بنابراين، اگر روز پنجشنبه طرح خود را فعال کنيد، پاداش هفتگي از شنبه بعدي محاسبه مي‌شود. به‌ عبارت‌ ديگر، روزهاي پنجشنبه و جمعه سودي به شما تعلق نمي‌گيرد.

حداقل موجودي چقدر بايد باشد؟
شرط ديگر اينکه اگر بين شنبه تا جمعه همان هفته موجودي کيف ‌پول شما به کمتر از يک ميليون تومان برسد، سودي براي آن هفته به شما تعلق نخواهد گرفت. سود هر هفته در ساعت 3 بامداد روز شنبه پرداخت خواهد شد.
در طول هفته به کمترين ميزان توماني که در کيف پول توماني شما وجود دارد، سود تعلق مي‌گيرد (حداقل مانده در کل هفته). يعني اگر در طول هفته شما 6روز 2 ميليون تومان در کيف پول توماني داشته باشيد، اما يک روز يک ميليون تومان، محاسبه پاداش براي يک ميليون تومان خواهد بود.
مراحل فعال‌سازي طرح پاداش هفته‌شمار
در ابتدا بايد وارد صفحه کيف‌ پول خود شويد و در پايين کارت‌هاي تومان و تتر، طرح را فعال کنيد. بعد از پذيرش شرايط و قوانين طرح، پاداش براي کيف پول توماني فعال مي‌شود. کار تمام است و بايد يک هفته (از شنبه تا شنبه بعد) منتظر بمانيد تا پاداش به کيف‌پول توماني شما واريز شود.
لازم به تأکيد است که موجودي کيف ‌پول توماني شما بايد حداقل يک ميليون تومان داشته باشد. اگر در طول يک هفته مد نظر کيف ‌پول شما کمتر از يک ميليون تومان موجودي داشته باشد، پاداشي به شما تعلق نخواهد گرفت. با فعال کردن اين طرح شما سالانه 20 درصد پاداش دريافت خواهيد کرد. در صفحه‌اي که براي اين طرح در نظر گرفته شده، شما قادر خواهيد بود با تعيين مبلغي که مي‌خواهيد در کيف پول خود نگاه داريد و تعداد هفته‌ها، از ميزان سودي که به آن مبلغ تعلق مي‌گيرد، مطلع شويد.

  • برچسب ها