امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

کسب رتبه برتر بانک سپه در تعداد تراکنش‌هاي شبکه پرداخت و کارتخوان فروشگاهيبانک سپه براساس گزارش ماهانه اقتصادي شبکه شاپرک، موفق به کسب جايگاه نخست شبکه بانکي در تعداد تراکنش‌هاي شبکه پرداخت و کارتخوان فروشگاهي و نيز رتبه دوم در بيشترين سهم از تعداد کارت‌هاي بانکي تراکنش‌دار شبکه پرداخت در مهرماه سال جاري شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني بانک سپه، اين بانک با کسب سهم 18.15 درصدي رتبه نخست شبکه بانکي با بيشترين سهم بازار از کل تعداد تراکنش‌هاي شبکه پرداخت را در مهرماه سال جاري به خود اختصاص داد.

بانک سپه با کسب سهم 19.49 درصدي رتبه نخست شبکه بانکي با بيشترين سهم از تعداد تراکنش‌هاي ابزار کارتخوان فروشگاهي و نيز سهم مبلغي 10.32 درصدي در زمره بانک‌هاي برتر در حوزه مبلغ تراکنش‌هاي ابزار کارتخوان فروشگاهي در شبکه پرداخت قرار گرفت.

براساس اين گزارش، اين بانک با 11.44 درصد جايگاه دوم شبکه بانکي در بيشترين سهم از تعداد کارت‌هاي بانکي تراکنش‌دار شبکه پرداخت را در مدت مذکور کسب کرد.

بانک سپه همچنين موفق به کسب رتبه دوم بيشترين کارت برداشت تراکنش‌دار در شبکه پرداخت با سهم 11.53 درصدي و نيز جزو بانک‌هاي برتر صادرکننده بيشترين کارت اعتباري تراکنش‌دار، کارت هديه و بن‌کارت تراکنش‌دار در مدت مذکور بوده است.

شاپرک در جديدترين گزارش خود بانک سپه را با سهم 250.111 هزار تراکنشي در جايگاه نخست بيشترين اختلاف مثبت در تعداد تراکنش‌هاي پذيرش‌شده و با کسب سهم 1.204.980 هزار تراکنشي نيز در جايگاه دوم بيشترين سهم از کل تراکنش‌هاي صنعت پرداخت کارتي در شبکه بانکي قرار داده است.

  • برچسب ها