امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

مديرعامل بانک سپه فرارسيدن هفته بسيج را تبريک گفتدکتر آيت اله ابراهيمي مدير‌عامل بانک سپه با صدور پيامي فرا رسيدن هفته بسيج را تبريک گفت

به گزارش بانک امروز به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانک سپه، متن پيام دکتر ابراهيمي بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

فرارسيدن "هفته بسيج " که يادآور فرمان تاريخي و راهبردي حضرت امام خميني(ره) مبني بر تأسيس "بسيج مستضعفين" و تجليگاه نقش‌آفريني‌هاي صادقانه، مخلصانه و حماسي بسيجيان سلحشور و دريادل در ميدان هاي مختلف دفاع از انقلاب و نظام و پاسخ به نيازهاي ميهن اسلامي است را به آحاد ملت شريف ايران، آحاد بسيجيان سلحشور و به ويژه همکاران بسيجي خود در بانک سپه تبريک عرض مي‌کنم.

حافظه تاريخي ايران و ايراني در ?? سال گذشته گواهي مي‌دهد "بسيج "به عنوان يک ظرفيت راهبردي و نيروي درون زاي کشور در روند تکاملي انقلاب اسلامي نقش‌هاي سترگ و ماندگاري از خود بر جاي گذارده و توانسته است در همراهي با ساير نيروهاي انقلاب به رغم نقشه‌هاي شوم و زنجيره‌اي دشمنان اين مرز و بوم، ثبات، ماندگاري و پيش روندگي ايران عزيز را رقم بزند.

هفته بسيج در سال جاري را در هنگامه‌اي گرامي مي‌داريم که جلوه‌گري‌هاي بسيجيان جهان اسلام در "فلسطين" و "غزه مظلوم" برابر جنايات وحشيانه رژيم جعلي و کودک کش صهيونيستي و حمايت‌هاي آشکار و ضدبشري آمريکاي جنايتکار از ماشين جنگي اسرائيل غاصب، درس‌هاي بزرگي را فراروي بشريت امروز قرار داده و آنان را آينده‌اي نويد مي‌دهد که به فضل الهي فلسطين قهرمان و قدس شريف از چنگال اشغالگران رهايي مي يابد.

ياد، نام، خاطره و آرمان‌هاي بلند امام شهدا و شهيدان گرانقدر بسيجي را گرامي مي‌دارم و دوام توفيق و سربلندي يکايک بسيجيان دلاور تحت لواي "اسلام" و "ولايت" را از خداي بزرگ مسئلت مي‌جويم.

  • برچسب ها