امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

تقويت روابط و توسعه همکاري هاي مشترک بانک ملي ايران با فعالان عرصه صنعت فولاد و معدن کشور


عضو هيات مديره و معاون امور شعب بانک ملي ايران بر حمايت هاي اين بانک از توليد کنندگان و دست اندرکاران صنعت فولاد و همچنين شرکت هاي دانش بنيان در اين عرصه تاکيد کرد.

به گزارش بانک امروز، حسن مونسان ضمن بازديد از غرفه ها و ديدار با مديران بنگاه هاي اقتصادي و واحدهاي توليدي حاضر در بيستمين دوره نمايشگاه بين‌المللي ايران متافو در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومي بانک ملي ايران، مذاکرات صورت گرفته با مديران، صاحبان صنايع، فعالان و سرمايه گذاران صنعت فولاد و شرکت هاي معدني را در اين نمايشگاه، سازنده ارزيابي کرد و اظهار داشت: با توجه به مذاکرات انجام شده و ايجاد روابط سازنده، همکاري هاي مشترک و نزديکي در راستاي توسعه طرح هاي صنعتي با بانک ملي ايران صورت گرفته است که اميدواريم با اين توافقات، موجبات رشد توليد و ايجاد فرصت هاي شغلي جديد را در کشور گسترش دهيم و زمينه هاي توسعه کشور را بيش از پيش فراهم کنيم.

مونسان، صنعت فولاد و شرکت هاي معدني ايران را يکي از ارکان مهم کشور خواند و گفت: بانک ملي ايران با تمام توان از همه شرکت هاي توليد کننده و دانش بنيان اين صنعت در جهت پيشبرد اهداف و چشم اندازشان حمايت مي کند.

معاون امور شعب بانک ملي ايران با اشاره به فرصت پيش‌آمده در اين نمايشگاه براي تعامل و گفت‌وگو با مديران ارشد ، دست‌اندرکاران، توليدکنندگان تجهيزات و کالاهاي اساسي در صنعت فولاد و صنايع پايين دستي گفت: بانک ملي ايران با آمادگي کامل و بيش از پيش عزم خود را براي حمايت از صنعت کشور تا رسيدن به خودکفايي و بومي سازي در اين حوزه جزم کرده است.

وي در ادامه اين گفت و گو با اشاره به اين که حمايت از پروژه هاي زيربنايي، اولويت اين بانک است، اظهار کرد: حضور در اين نمايشگاه فرصتي جدي براي ارائه ظرفيت هاي بانک با هدف تقويت حوزه هاي اقتصادي و کمک به توسعه کشور است.

مونسان در حاشيه بازديد از نمايشگاه با صنعتگران، فعالان عرصه فولاد، توليدکنندگان و مديران بنگاه هاي اقصادي و واحد هاي توليدي در نمايشگاه ديدار و آمادگي اين بانک جهت همکاري هاي بيشتر در اين حوزه را اعلام کرد.

گفتني است در اين نمايشگاه مديران و نمايندگان شرکت‌ها ، مجموعه‌ هاي صنعتي و دانش‌بنيان، شرکت‌هاي بالادستي و پايين دستي صنعت فولاد ، شرکت هاي معدني و همچنين واحد هاي صنعتي دانش‌بنيان در ساخت قطعات و تجهيزات اساسي اين صنعت، با حضور در غرفه بانک ملي ايران و گفت و گو با حسن مونسان عضو هيات مديره ، محمد نجف زاده عضو هيات عامل و معاون برنامه ريزي و تحول و برخي ديگر از مديران ارشد بانک در زمينه تأمين نيازهاي مالي شرکت هاي خود و همچنين ايجاد زمينه‌هاي ارتقاي سطح همکاري هاي مشترک به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  • برچسب ها