امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

بانک صادرات ايران رتبه اول پرداخت وام وديعه مسکن فرزند سوم

?
بانک صادرات ايران در هشت ماه ابتداي سال جاري بيش از 1200 ميليارد ريال وام قرض‌الحسنه وديعه مسکن فرزند سوم پرداخت کرد که بر اساس آمارهاي بانک مرکزي رتبه اول را در بين پنج بانک بزرگ کشور به خود اختصاص داده است.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک با هدف کمک به اجراي طرح جواني جمعيت و حمايت از خانواده‌ها، در هشت ماه ابتداي سال 1402 بيش از 1254 ميليارد ريال وام قرض‌الحسنه وديعه مسکن فرزند سوم به متقاضيان پرداخت کرد. بر اساس آمارهاي بانک مرکزي، بانک صادرات ايران در اين مدت رتبه برتر را در پرداخت اين وام و حمايت از خانواده‌هاي فاقد مسکن داشته است.
خانواده‌هاي فاقد مسکن که فرزند سوم يا بيشتر آنها از ابتداي فروردين 1399 به بعد متولد شده‌اند و تسهيلات مسکن از شبکه بانکي کشور دريافت نکرده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به شعب بانک صادرات ايران از مزاياي اين وام بهره‌مند شوند.
بانک صادرات ايران در سال گذشته نيز با پرداخت 510 ميليارد ريال وام قرض‌الحسنه وديعه مسکن فرزند سوم، از خانواده‌هاي متقاضي داراي شرايط حمايت کرد و روند پرداخت اين وام همچنان با تکميل مدارک متقاضيان در حال انجام است.

  • برچسب ها