امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

پرداخت الکترونيک سداد 9 ساله شد


شرکت پرداخت الکترونيک سداد که در سال 1393 تاسيس شد، توانسته است در اين 9 سال به يکي از شرکت‌هاي برتر پي‌اس‌پي ايران تبديل شود.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي سداد، اين شرکت با رتبه سوم مبلغي در سال جاري سبد کاملي از خدمات پرداخت را به کاربران خود ارائه مي‌کند. پرداخت الکترونيک سداد، هم‌اکنون عرضه‌کننده محصولات و خدمات پرداختي در زمينه‌هايي نظير کارتخوان (POS)، درگاه پرداخت اينترنتي (IPG)، اپليکيشن پرداخت (ايوا و پالس) و کد دستوري (#737*) است. در 9 سال گذشته، سداد از معدود شرکت‌هاي پي‌اس‌پي است که توانسته به طراحي و اجراي کامل زيرساخت شبکه پرداخت (سوئيچ پذيرندگي و شبکه تجميع) نائل شود.
به مناسبت نهمين سالروز آغاز به کار پرداخت الکترونيک سداد روز سه شنبه 23 آبان 1402 مراسم ويژه‌اي در اين شرکت برگزار شد که طي آن ضمن پذيرايي و اهداي هدايايي به کارکنان، معادل 9 روز حقوق به حساب آن‌ها واريز شد. در اين مراسم هر کدام از کارمندان تگ‌هايي دريافت کردند که روي آن براساس بارزترين بازخوردهايي که از ساير همکاران گرفته شده يک ويژگي خاص آن فرد درج شده بود.
سداد نيروي انساني خود را اصلي‌ترين سرمايه اين شرکت مي‌داند و مي‌کوشد از هر فرصتي براي تکريم آن‌ها استفاده کند. اين شرکت در حال حاضر با بهره‌گيري از ظرفيت 1700 نفره کارکنان خود در دفتر مرکزي و 37 نمايندگي شعب در سراسر کشور خدمت‌رساني به مشتريان و کاربران در صنعت پرداخت را انجام مي‌دهد.

رسيدن به رتبه نخست در حوزه پرداخت الکترونيکي کشور، ارائه محصولات متنوع و تسهيل عمليات فروش، پرداخت و دريافت وجوه از طريق توسعه و بکارگيري فناوري‌هاي روز از جمله چشم‌اندازهاي سداد است.
پرداخت الکترونيک سداد، ماموريت اصلي خود را توسعه نظام پرداخت الکترونيکي کشور مي‌داند و در انجام اين ماموريت به ايجاد بستري پايدار و مطمئن براي انتقال الکترونيکي پول و ارزش‌آفريني براي مشتريان، حذف مغايرت از چرخه تراکنش‌ها به‌منظور اجتناب از وقفه در دادوستد، توليد ابزارهاي مناسب براي حمايت از کسب‌وکارهاي کوچک و متوسط و ايجاد تعلق خاطر سازماني براي تمامي ذي‌نفعان خود متعهد است.

  • برچسب ها