امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

بانک ملي ايران آماده ارائه خدمات ارزي به صاحبان صنايع و فعالان عرصه صنعت فولاد کشور است


معاون امور ارزي و بين الملل بانک ملي ايران در نمايشگاه ايران متافو مطرح کرد:
معاون امور ارزي و بين الملل بانک ملي ايران گفت: با وجود تحريم هاي ظالمانه توانسته ايم ارائه خدمات ارزي را به صنعتگران و توليدکنندگان در راستاي توسعه اقتصادي کشور فعال نگه داريم .
????/??/?? ??:??:?? 182
معاون امور ارزي و بين الملل بانک ملي ايران در نمايشگاه ايران متافو مطرح کرد: بانک ملي ايران آماده ارائه خدمات ارزي به صاحبان صنايع و فعالان عرصه صنعت فولاد کشور است
عليرضا گچ پز زاده عضو هيات عامل و معاون امور ارزي و بين الملل بانک ملي ايران با حضور در غرفه بانک در نمايشگاه بين المللي ايران متافو در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومي بانک اظهارداشت: برگزاري اين گونه رويداد ها و نمايشگاه ها فرصتي براي معرفي و ارائه خدمات مالي بانک است که بايد اين فرصت ها را غنيمت شمرد.

معاون امور ارزي و بين الملل بانک ملي ايران با بيان اين که اين بانک به عنوان بزرگترين بانک کشور، منابع و شبکه گسترده ارزي قابل توجهي در اختيار دارد، گفت: بانک ملي ايران اين آمادگي را دارد که با تکيه بر واحدها و شعب خارج کشور خدمات مناسب و سازنده اي به شرکت هاي حاضر در نمايشگاه ايران متافو ارائه دهد تا محدوديت ها و مشکلات ارزي آن ها رفع شود.

گچ پز زاده با تاکيد بر اين که تاکنون توانسته ايم با وجود تلاش هاي بي وقفه و مستمر شبکه بين الملل و ارزي بانک را در شرايط تحريم هاي ظالمانه فعال نگه داريم، افزود: خدمات ارزي متنوعي در خارج کشور براي صادر کنندگان و واردکنندگان در راستاي توسعه بازار، فروش محصولات و تهيه مواد اوليه طراحي و تدوين شده است.

وي با اشاره به اين که در نمايشگاه ايران متافو خدمات ارزي بانک ملي ايران با تمام توان و در کمترين زمان ممکن به شرکت هاي متقاضي ارائه شده، گفت: استفاده از ابزارهاي پرداخت ارزي مانند ال سي و ارائه تسهيلات ارزي به طرح ها و شرکت‌هاي صادرات محور نيز از جمله خدمات ارزي اين بانک بوده است.

عضو هيات عامل بانک ملي ايران در ادامه تصريح کرد: در اين نمايشگاه طي ديدار و نشستي مشترک با مديران، صاحبان صنايع و مديران شرکت هاي متقاضي خدمات، زمينه‌هاي ارتقاي سطح همکاري ها در خصوص خدمات ارزي بررسي شد.

  • برچسب ها