امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

کسب رتبه برتر بانک سپه در تعداد تراکنش‌هاي شبکه پرداخت و کارتخوان فروشگاهي

بانک سپه براساس گزارش ماهانه اقتصادي شبکه شاپرک، موفق به کسب جايگاه نخست شبکه بانکي در تعداد تراکنش‌هاي شبکه پرداخت، کارتخوان فروشگاهي و نيز رتبه دوم در بيشترين سهم از تعداد کارت‌هاي بانکي تراکنش‌دار شبکه شاپرک در دي‌‌ماه سال جاري شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني بانک سپه، اين بانک با کسب سهم 18.54 درصدي رتبه نخست شبکه بانکي با بيشترين سهم بازار از کل تعداد تراکنش‌هاي شبکه پرداخت را در دي‌‌ماه سال جاري به خود اختصاص داد.

بانک سپه با کسب سهم 20.04 درصدي رتبه نخست شبکه بانکي با بيشترين سهم از تعداد تراکنش‌هاي ابزار کارتخوان فروشگاهي و نيز سهم مبلغي 10.34 درصدي در زمره بانک‌هاي برتر در حوزه مبلغ تراکنش‌هاي ابزار کارتخوان فروشگاهي در شبکه پرداخت قرار گرفت.

براساس اين گزارش، اين بانک با سهم 11.36 درصدي جايگاه دوم شبکه بانکي در بيشترين سهم از تعداد کارت‌هاي بانکي تراکنش‌دار در شبکه پرداخت، رتبه دوم بيشترين کارت برداشت تراکنش‌دار در شبکه پرداخت در مدت مذکور را کسب کرد و نيز در بخش کارت هديه و بن‌کارت تراکنش‌دار در مدت مورد اشاره جزء بانک‌هاي برتر در شبکه پرداخت قرار گرفت.

بانک سپه همچنين با سهم 11.49 درصدي رتبه دوم بانک‌ها در بيشترين سهم از تعداد تراکنش‌هاي صادرشده، با سهم 18.54 درصدي برترين بانک بلحاظ تعداد تراکنش‌هاي پذيرش‌شده و نيز در زمره بانک‌هاي برتر با بيشترين سهم از مبلغ تراکنش‌هاي صادرشده و پذيرش شده در شبکه شاپرک قرار گرفت.

شاپرک در جديدترين گزارش خود بانک سپه را با سهم 258.038 هزار تراکنش در جايگاه نخست بيشترين اختلاف مثبت در تعداد تراکنش‌هاي پذيرش‌شده و با کسب سهم 1.174.405 هزار تراکنشي نيز در جايگاه دوم بيشترين سهم از کل تراکنش‌هاي صنعت پرداخت کارتي در شبکه بانکي قرار داده است.

  • برچسب ها