امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

ايجاد خط اعتباري ويژه براي بانک مسکن

رئيس کميسيون اصل ?? مجلس شوراي اسلامي پس از بررسي اقدامات جهادي بانک مسکن در پرداخت تسهيلات مسکن به ويژه طرح نهضت ملي مسکن در مقايسه با ساير بانک‌ها، از ارائه پيشنهاد ايجاد خط اعتباري ويژه براي بانک مسکن خبر داد.
به گزارش بانک امروز به نقل از پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا؛ حجت الاسلام نصرا... پژمانفر رييس کميسيون اصل 90 مجلس شوراي اسلامي در ديدار با دکتر سيد عباس حسيني مديرعامل بانک مسکن با بيان اين مطلب گفت: بانک مسکن در راستاي پيشبرد طرح نهضت ملي به عنوان يکي از مهم ترين پروژه‌هاي دولت در بخش مسکن بيش از تعهدات خود در اين طرح عمل کرده است.
وي افزود: اين روند باعث شده فاصله زيادي بين منابع و مصارف اين بانک ايجاد شود که بايد راهکارها و تمهيدات اجرايي براي کاهش اين فاصله ارائه کرد.
پژمانفر با قدرداني از تلاش مديران و کارکنان بانک مسکن در ايفاي نقش خود در تسهيل فرايند خانه دار شدن مردم افزود: ايجاد خط اعتباري ويژه و حمايت از بانک مسکن به اين بانک در ايفاي نقش مطلوب و تاثيرگذار در بخش مسکن اثر بسزايي دارد و ما در تلاشيم با حمايت همه جانبه روند اقدامات بانک را تسريع کنيم.
پژمانفر با اشاره به نگاه جامعه به بانک مسکن به عنوان تنها بانکي که در بخش تامين خانه به مردم تسهيلات ارائه مي‌دهد افزود: بايد منابع ساير بانک ها نيز به بخش مسکن هدايت شود و آنها نيز همسو و همراه با بانک مسکن دغدغه مردم را حل کنند.
همچنين تلاش مي‌کنيم با برگزاري جلسات منظم با نمايندگان مجلس و هماهنگي دستگاه‌هاي ذيربط منتهي به تصميمات مطلوب شود.

  • برچسب ها