امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

قابليت هاي نرم افزار جديد بانک شهر در نمايشگاه بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت تشريح شد


طي مراسمي و همزمان با برگزاري دهمين همايش و نمايشگاه بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت، قابليت هاي نرم افزار کاربردي جديد بانک شهر با نام "اسمارتيز" تشريح شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک شهر، شرکت راهبرد هوشمند شهر در کارگاهي که با حضور فعالان صنعت بانکداري، مديران ارشد حوزه شهري و بازديدکنندگان از نمايشگاه بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت برگزار شد، به معرفي قابليت هاي نرم افزار جديد بانک شهر با نام اسمارتيز پرداخت.
در ابتداي اين نشست کيوان زند، معاون فني شرکت راهبرد هوشمند شهر با ارائه تاريخچه‌اي از ظهور کيف پول‌هاي ديجيتال عنوان کرد:‌ سه نوع کيف پول ديجيتال در حال حاضر در کشور وجود دارد (open wallet، closed wallet و semi closed wallet). طبق توضيحات وي نرم افزار پرداخت هوشمند شهري اسمارتيز پلتفرمي براي ارائه خدمات يکپارچه شهري از نوع سوم اين کيف پول‌هاست.
در ادامه علي عامري، معاون توسعه محصول راهبرد هوشمند شهر "نبود نرم افزار پرداخت در اکوسيستم بانک شهر"، "نياز شهرداري‌ها به بهبود ارائه خدمات به شهروندان در بستر نرم افزار"، "رشد روزافزون توجهات به موضوع شهر هوشمند و تاثير مستقيم آن در سبک زندگي شهروندان"، "فرصت ارائه سرويس در نيازهاي پاسخ داده نشده"، "نياز کاربران به پلتفرم يکپارچه شهري با تجربه کاربري مناسب"، "افزايش استقبال از نرم افزار هاي پرداخت"، را از انگيزه‌هاي اصلي ارائه نرم افزار کاربردي پرداخت محصول به بازار دانست.
به گفته عامري، يکي از ويژگي‌هاي مهم نرم افزار کاربردي اسمارتيز، موقعيت‌محور بودن آن است. اسمارتيز اين قابليت را دارد که هرکدام از شهروندان،‌ بسته به شهري که در آن هستند خدمات مخصوص به آن شهر را دريافت کنند بدون اينکه به نصب نرم افزار ديگر يا طي فرايند اضافه‌تري مجبور باشند.
اين گزارش مي افزايد؛ اسمارتيز يک نرم‌افزار کاربردي پرداخت هوشمند شهري است که با ايجاد تجربه کاربري متفاوت به شهروندان، خدمات پرداختي شخصي‌سازي‌شده را بر مبناي موقعيت مکاني آنها ارائه مي‌دهد. اسمارتيز به‌عنوان دستيار هوشمند شهري، به شهروندان اين امکان را مي‌دهد تا بتوانند خدمات پرداختي مورد نياز خود براي زندگي در قالب يک شهروند هوشمند را دريافت کنند. همچنين با ارائه خدمات متنوع به شهرداري‌ها در قالب يک هميار و تسهيلگر در حوزه خدمات پرداخت شهري، به هوشمندتر شدن شهرها و ارائه خدمات ساده‌تر و سريع‌تر به شهروندان کمک مي‌کند.

  • برچسب ها