امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

ضرورت انجام پژوهش هاي نتيجه محور و عمل گرا در جهت پويايي فعاليت هاي بانک کشاورزي


فرشيد فرخ نژاد مديرعامل بانک کشاورزي در مراسمي که به مناسبت هفته پژوهش و قدرداني از پژوهشگران برتر اين بانک برگزار شد، بر ضرورت انجام پژوهش هاي نتيجه محور تأکيد و اجرا و پياده سازي اين نتايج را عاملي در جهت پويايي و شکوفايي فعاليت هاي بانک عنوان کرد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک کشاورزي، فرخ نژاد در اين مراسم با بيان اين که در بانک کشاورزي تمام فرآيندها بايد زمينه ساز افزايش سطح کمي و کيفي خدمات شود و حوزه پژوهش نيز از اين قاعده مستثني نيست، خاطر نشان کرد: هدف نهايي تمام برنامه ريزي ها و اقدامات حوزه پژوهش بانک، از طرح مسئله تا اجراي پيشنهادها، افزايش سطح خدمات بانک و بالا بردن ميزان رضايت مشتريان است.

وي ارائه پرسش هاي مناسب و ترسيم مسير دستيابي به اهداف را جزء نخستين اقدامات لازم در فرآيندهاي پژوهشي بانک دانست و افزود: «دستيابي به موقع به اهداف» يک رکن اساسي در مسير پياده سازي نتايج پژوهش ها و اجراي پيشنهادها است که غفلت از آن مي تواند اثرات مثبت زحمات پژوهشگران را تا حد زيادي خنثي کند.

مديرعامل بانک کشاورزي تصريح کرد: با اين منطق و چارچوب از هرگونه اقدام پژوهشي حمايت مي کنيم و در اين مسير، ارتباط دو‌سويه مستمر، مثبت و سازنده ميان مديران عالي بانک و همکاران پيشرو در زمينه پژوهش و ارائه دهندگان پيشنهادات راهبردي، از اهميت بسيار بالايي برخوردار است.

شايان ذکر است همزمان با هفته پژوهش، مراسم قدرداني از پژوهشگران برتر بانک کشاورزي و صاحبان بهترين ايده ها در اين بانک با حضور مديرعامل، اعضاي هيأت مديره، روساي ادارات و افراد منتخب در حوزه هاي مربوطه برگزار و طي آن، از پنج نفر از پژوهشگران برتر و پنج نفر از صاحبان برترين ايده ها در نظام پيشنهادات، با اهداي لوح و جوايز نقدي قدرداني شد.

  • برچسب ها