امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

افتتاح حساب ديجيتال در چند گام ساده براي مشتريان بانک ملي ايران


بانک ملي ايران امکاني را فراهم کرده تا مشتريان بدون مراجعه به شعب بانک و يا احراز هويت هوشمند در چند مرحله ساده در سامانه بام، نسبت به افتتاح حساب ديجيتال خود اقدام کنند.

به گزارش امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، در سامانه بام کاربران اين امکان را دارند که با درخواست غيرحضوري و بدون مراجعه به شعبه، «کارت بانکي مجازي» خود را با امکان تعريف رمز دوم پويا و رمز ثابت دريافت کرده و تراکنش هاي مدنظرشان را انجام دهند.

اکنون امکان افتتاح حساب براي طرح مهرباني، مرواريد، قرض السنه پس انداز و حساب کوتاه مدت عادي فراهم است و کاربر مي تواند ضمن افتتاح حساب، درخواست خود براي فعالسازي پيامک و صدور کارت را هم ثبت کند.

با صدور کارت بانکي به صورت مجازي، امکان انتقال وجه و خريد اينترنتي از تمامي درگاه ها به صورت آني فراهم مي شود اما در صورت تمايل مشتري به دريافت فيزيک کارت بايد به نزديکترين شعبه بانک مراجعه کند.

لازم به ذکر است، ثبت‌نام با احراز هويت هوشمند ديگر امکان پيشرفته سامانه بام است که با اسکن امضا، اسکن مدارک و... براي کاربران فعال مي شود و بدين ترتيب مشتري ديگر براي انجام عمليات بانکي به احراز هويت فيزيکي نيازي نخواهد داشت.

  • برچسب ها