امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

شعب ويژه اتباع خارجي راه اندازي مي شود


مدير عامل بانک ملي ايران در "همايش جذب و مديريت منابع مالي و سپرده گذاري اتباع و مهاجرين خارجي" گفت: منابع مالي قابل توجهي در اختيار اتباع است که از بعد اقتصادي بايد مورد توجه و برنامه ريزي قرار مي گرفتند و اکنون با همت دولت سيزدهم شرايط مناسبي براي اصلاح اين رويکرد به وجود آمده است.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران،دکتر ابوالفضل نجارزاده در اين همايش که عبدالله مبيني معاون وزير کشور و رئيس سازمان ملي مهاجرت،اعضاي هيات مديره،هيات عامل،روساي ادارات کل و ادارات امور شعب بانک و همچنين مدير عامل شرکت زنجيره دانش،بيمه معلم و حکمت صبا نيز حضور داشتند،تاکيد کرد:اين طرح حاصل تلاش سازمان هاي مختلف و به خصوص همکاران ما در بانک ملي ايران و سازمان ملي مهاجرت است که حاصل اين تلاش ها، کاري بزرگ و در خور تقدير را شکل داده است.

دکتر نجارزاده ادامه داد:اين همايش فرصتي است که همه مسائل و چالش هاي طرح مورد بررسي قرار گيرد و راهکارهاي آن نيز تبيين شود تا طرح بدون نقص،اجرا شود.مدير عامل بانک ملي ايران بيان کرد: اين بانک آمادگي دارد تا شعب ويژه اتباع را راه اندازي کند.

وي افزود: در استان هاي پر جمعيت طي هفته هاي آتي يکي از شعب بانک ملي ايران به شعب اتباع تغيير مي يابد تا در نهايت احترام به مهاجرين خدمات ارائه شود.

دکتر نجارزاده گفت: بانک ملي ايران آمادگي دارد تا در راستاي ارائه خدمات بهتر، بسياري از خدمات خود را براي اتباع خارجي،شخصي سازي کند.وي ادامه داد:مي توان با نظر سازمان ملي مهاجرت در سامانه بام و پيام‌رسان بله نيز يک صفحه ويژه اتباع خارجي اختصاص يابد.

مدير عامل بانک ملي ايران بيان کرد: خدمات بانکي ما به اتباع خارجي مي تواند تنها به جذب سپرده و ارائه تسهيلات محدود نشود و خدمات مالي و محصولات متنوعي را با توجه به نيازهاي مهاجرين، به آنان ارائه کرد .

دکترنجارزاده در پايان سخنان خود تاکيد کرد: منابع حاصل از اين طرح در راستاي محروميت زدايي و اجراي طرح هاي اشتغال زا در استان هاي محروم استفاده خواهد شد.

  • برچسب ها