امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

تفاهم نامه همکاري بانک مسکن و ديجي کالا امضا شد

با حضور مديرعامل بانک مسکن
تفاهم نامه همکاري بانک مسکن و ديجي کالا منعقد شد
مديران عامل بانک مسکن و شرکت ديجي کالا در حاشيه دومين روز برگزاري دهمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام هاي هماهنگ پرداخت تفاهم نامه همکاري امضا کردند.
به گزارش بانک امروز به نقل از پايگاه خبري بانک مسکن- هيبنا ، دکتر سيد عباس حسيني مديرعامل بانک مسکن در نشست امضاي اين تفاهم نامه همکاري با بيان اين مطلب که تحولات اجتماعي جامعه نيازهاي جديدي در حوزه بانکداري کشور ايجاد مي کند گفت: سطح فعاليت بانک ها متناسب با اين نياز جامعه بايد پيشرفت کند و خدمات بانکي متنوعي براي پاسخگويي به اين درخواست ها ارايه شود.
وي افزود: بانک مسکن به عنوان بانک تخصصي در حوزه مسکن و ساخت و ساز با قدمت 85 ساله و با پيشينه درخشان خود که سال ها راهبر نظام بانکي در فعاليت اقتصادي در حوزه مسکن بوده است، تلاش مي کند خود را با تحولات روز دنيا هماهنگ کند.
دکتر حسيني با بيان اين مطلب که امضاي تفاهم نامه همکاري با شرکت ديجي کالا يکي از فعاليتهاي بانک مسکن در حوزه همگامي با تحولات روز دنياست گفت: بانک مسکن آمادگي دارد با توجه به بسترهايي که در اين بانک وجود دارد ازظرفيتهاي فينتکي، دانش بنيان و اقتصاد ديجيتال استفاده کند.
وي با تاکيد بر حضور موثرتر در بازار سرمايه افزود: تلاش مي کنيم ابزارهاي جديدي در بازار سرمايه به ويژه در صندوق هاي زمين و ساختمان بوجود آوريم.
مديرعامل بانک مسکن با اشاره به ضرورت اعتماد سازي بيشتر مشتريان با ارايه خدمات جديدتر افزود:تلاش مي کنيم با ارايه طرح هاي خوب در حوزه بازار سرمايه و بورس و با توجه به اعتمادي که مردم به بانک مسکن دارند از اين اعتماد پاسداري کنيم.
دکتر حسيني خاطرنشان ساخت: ما بر انيم با اصلاح ساختار بانک مسکن به سمت بانکداري شرکتي قدم هاي بزرگي را در مسير توسعه فناوري هاي نوين در ارايه خدمات به مشتريان برداريم.
وي افزايش ظرفيت هاي بانک در حوزه پيش فروش واحدهاي مسکوني و به کارگيري صندوق هاي مسکن و ساختمان در بازار سرمايه را از جمله خدماتي عنوان کرد که در اين حوزه مي توان از آنها استفاده کرد.
مديرعامل بانک مسکن افزود: اقتصاد ديجيتال فرصت ايجاد خدمات بيشتر و هدفمند را براي ما ايجاد مي کند به طوري که اين فرصت باعث مي شود که به مشتريان خدمات جديدي ارايه دهيم و به رونق بيشتر چرخه اقتصادي در جامعه کمک کنيم.
دکتر حسيني با اشاره به دغدغه هاي دولت براي تامين نياز روبه افزايش اقشار مختلف جامعه به مسکن گفت: در بانک مسکن با حمايت و همراهي دولت و ساير ارگان هاي مسوول مي خواهيم با توسعه اقتصادي پايدار و هم افزايي ملي براي رفع اين دغدغه هاي اقتصادي،معيشتي و از جمله مهم ترين آنها مسکن گام برداريم.

اين گزارش حاکي است در قالب انعقاد تفاهم نامه بين بانک مسکن و ديجي کالا امکان خريد اعتباري تا سقف اعتباري 500 ميليون ريال براي مشتريان بانک مسکن فراهم شده است به طوري که آنها مي توانند با خريد اعتباري دي جي پي (الان بخر بعدا پرداخت کن) آن را در دو،چهار و شش مرحله پرداخت کنند.
مشتريان بانک مسکن مي توانند علاوه بر خريد از ديجي کالا، از طريق تمامي درگاه هاي ديجي پي در حوزه خريد، سفر، گردشگري و ...استفاده کنند.
دهمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام هاي هماهنگ پرداخت با موضوع گذار به بانکداري هوشمند به همت پژوهشکده پولي و بانکي و حمايت شرکت ملي انفورماتيک روزهاي 29 و 30آبان ماه سال جاري در مرکز همايش هاي بين المللي سازمان صدا و سيما برگزار شد.

  • برچسب ها