امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

بانک صادرات ايران با فولاد آلياژي ايران تفاهم‌نامه امضا کرد


?بانک صادرات ايران با هدف پشتيباني از توليد و اشتغال و استفاده از ظرفيت‌هاي تامين مالي براي توسعه صنعت فولاد کشور با شرکت فولاد آلياژي ايران تفاهم‌نامه توسعه همکاري امضا کرد.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، بر اساس اين تفاهم‌نامه که به امضاي ياسرمرادي، عضو اجرائي هيئت‌مديره بانک صادرات ايران و محمد کمال‌زاده مديرعامل و عضو هيئت‌مديره شرکت فولاد آلياژي ايران رسيده است، برقراري و توسعه تعاملات با هدف ايجاد ارائه خدمات بلند مدت انواع خدمات مالي و بانکي از جمله تسهيلات ريالي، گشايش اعتبارات اسنادي ريالي، ضمانت‌نامه‌هاي ارزي و ريالي،انتشار اوراق صکوک و اوراق گام و همچنين تخصيص اعتبار به خريداران محصولات شرکت از طريق گشايش اعتبارات اسنادي ريالي، مورد توافق قرار گرفته است.

image.jpeg

پرداخت تسهيلات براي تامين سرمايه در گردش، ارائه خدمات بانکداري باز و فراهم‌سازي امکان دسترسي مديريت وجوه از طريق سامانه‌هاي ويژه، اعطاي تسهيلات به کارکنان شرکت و شرکت‌هاي زيرمجموعه، در قالب تسهيلات مرابحه، ارائه خدمات متنوع بانکداري الکترونيک و همچنين استفاده از ظرفيت‌هاي مختلف شرکت‌هاي تابعه بانک همچون کارگزاري، صرافي، بيمه، تامين سرمايه، واسپاري از ديگر توافقات اين تفاهم‌نامه عنوان شده است.

بانک صادرات ايران با رويکرد پشتيباني و گره‌گشايي از مشکلات و دغدغه‌هاي تامين مالي بخش توليد و کمک به استمرار و افزايش سطح اشتغال، تامين مالي و همکاري مستمر با شرکت‌هاي توليدي و بنگاه‌هاي اقتصادي کشور را به ويژه در صنايع بزرگ کشور در دستور کار دارد. امضاي تفاهم‌نامه همکاري با شرکت ملي مس و فولاد مبارکه اصفهان در ماه‌هاي اخير از جمله اين اقدامات است.

  • برچسب ها