امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

کيف پول الکترونيکي چه کارايي براي مشتريان دارد؟


از آنجا که عمده تراکنش هاي روزانه مربوط به تراکنش هاي با مبالغ خرد است، کيف پول الکترونيکي مي تواند بهترين ابزار براي خريدهاي خرد باشد و مشتريان بانک ملي ايران در آذرماه امسال بيش از 90 ميليون تراکنش روزانه خود را با کيف پول الکترونيکي انجام داده اند.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، کيف پول ديجيتال به شهروندان اين امکان را مي‌دهد که در فروشگاه‌ها به‌ صورت آنلاين يا از طريق يک برنامه فقط با يک ضربه روي گوشي هوشمند خود، پرداخت انجام دهند.

بدين ترتيب کاربر از سير طولاني کشيدن کارت، وارد کردن رمز و انتظار براي قبول شدن تراکنش بي نياز خواهد بود.پلتفرم کيف پول بانک، خدمت و محصولي بانکي است که امکان پرداخت هاي خرد مانند خريد هاي روزانه از مراکز خريد، خريد شارژ تلفن همراه، پرداخت کرايه سرويس حمل و نقل (مترو، تاکسي و اتوبوس)، بليت سينما و ... را براي مشتري فراهم مي کند.در روش کيف پول، يک حساب مالي مجازي براي مشتري ايجاد مي شود که مي توان آن را با حساب بانکي شارژ کرد و از طريق درگاه هاي اينترنتي، اپ هاي موبايلي و يا کدهاي دستوري(USSD) پرداخت ها را انجام داد.

بانک ملي ايران بيش از 16 ميليون و 897 کيف پول براي مشتريان خود صادر کرده که از اين تعداد بيش از 3 ميليون و 197 هزار آن فعال است .گفتني است، در آذرماه امسال، بيش از 90 ميليون و 551 هزار تراکنش موفق به ارزش بيش از 113 ميليارد و 348 ميليون و 362 هزار ريال توسط کيف پول هاي بانک انجام شده است.

  • برچسب ها