امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

تنديس محصول برتر بانکي و مالي به تي بي پلاس بانک تجارت رسيد

تنديس محصول برتر بانکي و مالي در نهمين رويداد تراکنش ايران با راي هيات داوران جشنواره محصولات برتر اين رويداد به بانک تجارت اهدا شد.
به گزارش بانک امروز به نقل از خبرنگار مديريت روابط‌عمومي و ارتقاي سرمايه اجتماعي بانک تجارت، محصول TB+ بانک تجارت در حاشيه نهمين رويداد نمايشگاه تراکنش ايران و در دومين دوره جشنواره انتخاب محصولات برتر (Fintex) به‌عنوان محصول برتر بانکي و مالي شناخته شد.

در جريان اين مراسم، مرتضي ترک تبريزي، رييس هيات مديره بانک تجارت تنديس بِرَند برنده اين جشنواره را به نمايندگي از بانک تجارت دريافت کرد.


تي بي پلاس چيست؟

مشتريان بانکي از طريق تي بي پلاس مي‌توانند کالاي مورد نظر خود را به‌صورت اقساط و اعتباري از توليدکنندگان و تأمين‌کنندگان کلان خريداري کنند.

بزرگ‌ترين مزيت اين محصول، حذف چک از معاملات و ايجاد ارتباط مستقيم بين مشتريان بانک و تأمين‌کنندگان کلان است؛ علاوه بر اين، اطمينان مشتري در خريد محصول از تأمين‌کننده معتبر و اطمينان فروشنده از بازپرداخت اقساط توسط مشتري، از ديگر مزاياي اين محصول که توسط شرکت کارت اعتباري ايران کيش توليد و راه‌اندازي شده است به حساب مي‌آيد.


نهمين دوره نمايشگاه تراکنش با شعار «نبض کسب‌وکار پيوسته در تراکنش مي‌زند» از تاريخ دوشنبه هجدهم دي ماه تا چهارشنبه بيستم دي ماه برگزار مي‌شود و بانک تجارت به‌همراه هلدينگ فناوري اطلاعات اين بانک در اين نمايشگاه به معرفي محصولات و خدمات متنوع خود در صنعت مالي و بانکداري کشور مي‌پردازد.

  • برچسب ها