امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

اعطاي تسهيلات سازماني به کارمندان سازمان‌ها جهت خريد کالا از بازارگاه «سيمارت»


مديرعامل شرکت توسعه فناوري اطلاعات سينا (تفاس) گفت: امکان هدايت تسهيلات سازماني بانک سينا که به کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها اختصاص مي‌يابد، به سمت خريد از بازارگاه «سيمارت» وجود دارد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط‌عمومي بانک سينا، ابراهيم محمدي اظهار کرد: بر اساس استراتژي‌هاي طرح راهبردي کسب‌و کار بانک سينا، مأموريت توسعه کسب‌وکارهاي ديجيتال اين بانک به شرکت تفاس که از شرکت‌هاي تخصصي بانک در زمينه فناوري اطلاعات محسوب مي‌شود، سپرده شده است.
وي افزود: يکي از اقدامات مهم و اساسي تفاس براي جامه عمل پوشاندن به برنامه‌هاي توسعه‌اي بانک سينا در حوزه بانکداري ديجيتال، طراحي «سيمارت» به عنوان بازارگاهي در سرزمين هوشمند سينا بود تا از اين طريق، خدمات و کالا‌هاي تأمين‌کنندگان مختلف را از طريق انعقاد قرارداد به مشتريان اين سامانه ارائه کنيم.
محمدي خاظر نشان کرد: بانک سينا اين امکان را فراهم کرده تا کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها از طريق تخصيص اعتبار يک ميليارد ريالي در قالب عقد مرابحه، تسهيلات خريد کالا در سامانه سيمارت با دوره بازپرداخت 36 ماهه را دريافت کنند.
وي با اشاره به مزيت‌هاي بازارگاه سيمارت گفت: اهميت سيمارت از آن جهت است که سازمان‌ها به پشتوانه تسهيلات بانک سينا، مي‌توانند نقش بسزايي در تأمين مالي کارکنان خود در جهت خريد کالاهاي اساسي ايفا کنند.
بازارگاه سيمارت به نشاني simart.ir داراي بيش از 24 هزار کالا در گروه‌هاي مختلف کالايي است.

  • برچسب ها