امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

شرايط جديد کسب امتياز در جشنواره کارت جادويي بانک تجارت


شرايط جديد کسب امتياز در جشنواره کارت جادويي بانک تجارت
به پاس ارج نهادن به همراهي مشتريان عزيز در جشنواره «کارت جادويي» بانک تجارت، از ابتداي دي ماه سال جاري تا اسفند ماه، تراکنش‌هاي واريزي نيز مشمول کسب امتياز مي‌شوند.
به گزارش بانک امروز به نقل از مديريت روابط‌عمومي و ارتقاي سرمايه اجتماعي بانک تجارت، اين بانک با اعمال تغييراتي در ساختار جشنواره «کارت جادويي» فرصت را براي حضور بيشتر مشتريان فراهم کرده است. با اين تغييرات هر تراکنش واريزي، معادل 6 برابر تراکنش برداشت که 10 امتياز دارد، امتياز خواهد داشت؛ به عبارت ديگر، 60 امتياز! توجه به اين نکته حائز اهميت است که حداقل ميانگين حساب مشتري در هر دوره قرعه‌کشي، جهت حضور در قرعه‌کشي همان دوره بايد بيش از 500 هزار تومان باشد.

توجه به اين نکته هم حائز اهميت است که مشترياني که به‌جاي کارت از طريق همراه‌بانک خود استفاده کنند 15 امتياز دريافت خواهند کرد.

از امتياز روزانه غافل نشويد

در جريان جشنواره بزرگ «کارت جادويي» بانک تجارت کماکان، به ازاي هر 100 هزار تومان مانده‌ در حساب‌هاي مشتريان در هر روز، يک امتياز در نظر گرفته مي‌شود و مشتريان اين بانک مي‌توانند با افزايش پس‌انداز در حساب، شانس برنده شدن خود را افزايش دهند. جشنواره‌اي که در جريان آن، با انجام قرعه‌کشي‌هاي دو هفته يک بار، جوايز ارزشمندي شامل 10 کارت طلايي تجارت هر کدام به ارزش يک ميليارد ريال و چندين جايزه ميليوني ديگر به افرادي که از کارت اين بانک استفاده مي‌کنند، اهداء مي‌شود. اين در حالي است که به منظور بهره‌مندي مشتريان سراسر کشور از اين طرح، قرعه‌کشي‌ها به‌صورت استاني برگزار مي‌شود؛ به عبارت ديگر برنده جايزه از ميان مشتريان هر استان انتخاب خواهد شد.

آن دسته از هموطنان که مشتري بانک تجارت نيستند و تمايل به شرکت در اين جشنواره را دارند، مي‌توانند با نصب اپليکيشن باجت تجارت از بازار يا https://mybajet.ir به راحتي و بدون نياز به حضور در شعبه، حساب خود را در بانک تجارت افتتاح کرده و کارت خود را درب منزل يا محل کار تحويل بگيرند.

آخرين اخبار، زمان‌هاي قرعه‌کشي و نتايج برندگان استاني در سايت باشگاه مشتريان بانک تجارت اطلاع‌رساني مي‌شود و امتيازات کسب شده مشتريان در هر دوره نيز از طريق صفحه مخصوص جشنواره کارت جادويي در باشگاه مشتريان بانک تجارت قابل مشاهده است.

  • برچسب ها