امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

بهره مندي بيش از 313 هزار نفر از تسهيلات بانک کارگشايي


بانک کارگشايي يکي از واحدهاي تابعه بانک ملي ايران است که به صورت مستمر در مسير ايفاي مسئوليت اجتماعي از سال 1305 تاکنون تلاش کرده با پرداخت وام مرابحه (جعاله) و قرض الحسنه در قبال ترهين طلا زمينه ساز کمک به رفع نيازهاي فوري و احتياجات ضروري مشتريان و متقاضيان در سراسر کشور باشد.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، بانک کارگشايي در حداقل زمان و بدون پرداخت اقساط ماهانه در ازاي ترهين طلاآلات طي 9 ماه امسال با وجود ?? شعبه و ?? دايره فعال در اقصي نقاط کشور به منظور رفع نيازهاي فوري و ضروري متقاضيان و مشتريان نيز تعداد 221 هزار و 938 فقره وام مرابحه (جعاله) به ارزش بالغ بر 40 هزار و 563 ميليارد ريال پرداخت کرده است.

همچنين در اين مدت، تعداد 91 هزار و 971 فقره تسهيلات مرابحه (جعاله) به متقاضيان پرداخت شده که ارزش آن بالغ بر 4 هزار و 80 ميليارد ريال بوده است.

بانک کارگشايي از ابتداي فروردين ماه تا پايان آذر در مجموع تعداد 313 هزار و 909 هزار فقره وام مرابحه (جعاله) و قرض الحسنه رفع احتياجات ضروري به ارزش 44 هزار و 643 ميليارد ريال به متقاضيان و مشتريان پرداخت کرده است.

بر اين اساس، شعب و دواير بانک کارگشايي در سراسر کشور با احتساب تعداد فقره تسهيلات اعطايي در هر روز به طور متوسط 821 وام مرابحه و 340 وام قرض الحسنه طي 9 ماه امسال پرداخت کرده است.

بانک کارگشايي در حال حاضر با پرداخت وام مرابحه (جعاله) و قرض الحسنه در حداقل زمان بدون پرداخت اقساط ماهانه در ازاي ترهين طلاآلات براي کمک هزينه درمان، کمک هزينه تحصيلي، تهيه جهيزيه وديعه مسکن و ... در کنار مشتريان خود است.

نگهداري و حفاظت از طلا و جواهرات مشتريان، تخصيص صندوق امانت به مشتريان، افتتاح انواع حساب هاي بانکي، خدمات بانکداري الکترونيک و ... از ديگر فعاليت هاي مهم اين واحد است.

لازم به ذکر است، بانک کارگشايي با محور قراردادن مباني بانکداري اسلامي با تمام توان و با تجهيز و بكار گيري منابع مالي و با تلاش هاي گسترده نيز به عنوان پيش آهنگ تحول در گره گشايي مردم سهيم و منشا خير و برکت است.


  • برچسب ها