امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

امکان خدمات‌دهي مطلوب به مشتريان موسسه اعتباري نور در بانک ملي ايران فراهم استمعاون برنامه ريزي و تحول و عضو هيات عامل بانک ملي ايران با حضور در چند شعبه موسسه مالي و اعتباري نور از آمادگي بانک ملي ايران براي ارائه خدمات بهينه به مشتريان موسسه اعتباري نور خبر داد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، محمد نجف زاده در بازديد از شعب دکتر فاطمي، ملاصدرا و خيابان آزادي موسسه اعتباي نور در تهران ضمن تبريک به ورود کارکنان موسسه نور به بانک ملي ايران گفت: انتقال اين موسسه در راستاي اصلاح نظام بانکي و سياست هاي بانک مرکزي صورت گرفت که نقطه عطفي براي تقويت و بهبود عملکرد شبکه بانکي و خدمت رساني به مشتريان و آحاد جامعه است.

معاون برنامه ريزي و تحول بانک ملي ايران در اين بازديدها با اشاره به اجراي طرح موفقيت آميز انتقال داده ها و حساب هاي موسسه نور به بانک ملي ايران گفـت: با هماهنگي ها و برنامه ريزي هاي صورت گرفته از مدت ها پيش زيرساخت هاي فني آماده شد و هم اکنون امکان خدمات‌دهي به مشتريان موسسه نور در بانک ملي ايران به طور کامل مهيا است.

وي تصريح کرد: براي عرضه مطلوب و موثر محصولات و خدمات به مشتريان بايد تلاش و تعامل دوجانبه و مستمر وجود داشته باشد تا ضمن پاسخگويي به نيازهاي مشتريان، منافع بانک نيز مدنظر قرار گيرد.

نجف زاده در بخش ديگري از اين بازديدها بر سرعت بخشي و همگام سازي تمامي زيرساخت ها و نرم افزارها از قبيل دستگاهاي pos و atm موسسه نور در بانک ملي ايران تاکيد کرد.

عضو هيات عامل بانک ملي ايران در بخش ديگري از سخنانش تلاش همه جانبه همکاران براي رفع دغدغه ها و ابهامات مشتريان موسسه نور را گامي مهم در اين انتقال دانست.

نجف زاده در ادامه بکار گيري تمام توان و امکانات را در خصوص جذب منابع و حفظ مشتريان لازم و ضروري خواند و افزود: موقعيت سنجي صحيح در خصوص جانمايي شعب براي ارائه خدمات مطلوب به مشتريان با اهميت است.

وي در اين بازديد ها از نزديک در جريان فعاليت هاي بخش هاي مختلف اين شعب قرار گرفت و در ادامه بر توجه به نيازهاي مشتريان و اجراي کامل تعهدات تاکيد کرد.

در خاتمه همکاران حاضر در شعب موسسه نور ضمن تشکر از مديران به منظور پشتيباني همه جانبه در راستاي انتقال اين موسسه به بانک ملي ايران، خود را از خانواده جديد بانک ملي دانستند و اعلام کردند با تمام توان در راستاي اعتلاي نام بانک ملي ايران و اهداف تعيين شده تلاش خواهند کرد.

  • برچسب ها