امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image لند تک

ثبت رکورد 2 هزار ميليارد تومان درخواست وام از لندو، در تيرماه

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي لندو، اين استارتاپ لندتکي در تيرماه امسال تمام رکوردهاي خود را جابه‌جا کرده است. مشتريان لندو در اين ماه بيش از 2 هزار ميليارد تومان درخواست وام از 1050 شهر مختلف در سراسر کشور ثبت کرده و در همين ماه بيش از 100هزار کاربر جديد به لندو افزوده شده‌ است. شاخص NPS لندو نيز بهبود 357 درصدي نسبت به ميانگين سال 1401را تجربه کرده است.

لندو کارت، عامل اصلي رشد نمايي و بهبود Service Level لندو در ماه‌هاي اخير

لندو در دي ماه سال گذشته از «لندو کارت» رونمايي کرد. يک خدمت جديد که تحول چشم‌گيري در حوزه لندتک و به صورت مشخص، ارائه‌دهندگان اعتبار خريد اقساطي به وجود آورد. در واقع در اکثر پلتفرم‌هاي لندتک مشتريان براي استفاده از وام يا همان اعتبار خريد اقساطي با محدوديت در محل و نحوه صرف مبلغ مواجه بوده و مي‌بايست از فروشگاه‌ها يا درگاه‌هاي طرف قرارداد استفاده نمايند، که «لندو کارت» اين محدوديت را از ميان برداشته و مشتريان با استفاده از لندو کارت مي‌توانند از تمامي دستگاه‌هاي کارت‌خوان و درگاه‌هاي آنلاين، انواع کالا و خدمات را بدون هيچ محدوديتي خريد کنند.

در هشت ماه گذشته، لندو کارت علاوه بر اينکه رضايت مشتريان را به شکل قابل توجهي افزايش داد، باعث شد لندو رشدي اکيداً صعودي را در ميزان درخواست وام، کاهش شکايات، بهبود سطح خدمات و بهبود 357درصدي شاخص NPS تجربه کند.

لندو قديمي‌ترين سامانه لندتک ايراني با بيش از 7سال سابقه فعاليت بوده که در 3 سال گذشته، وام مورد نياز مشتريان را با مشارکت بانک آينده ارائه کرده است. در لندو مشتريان مي‌توانند تا 20 ميليون تومان وام بانک آينده را به شکل يک «لندو کارت» دريافت و با آن، بدون محدوديتي در انتخاب فروشگاه يا کالا و خدمات، خريد خود را انجام دهند. اين وام به‌ صورت کاملا آنلاين و بدون نياز به چک و ضامن ارائه مي‌شود؛ به اين معني که افراد مي‌توانند تمام مراحل دريافت وام شامل ثبت درخواست، افتتاح حساب، اعتبارسنجي، خريد سفته الکترونيکي و امضاي آن را به صورت آنلاين و با يک گوشي موبايل انجام دهند.

با توجه به غيرحضوري بودن فرآيند وام لندو، امکان ارائه خدمات به تمام نقاط کشور هم وجود دارد و افراد مي‌توانند در هر شهر و روستايي که ساکن هستند، حتي شهرهايي که بانک آينده شعبه ندارد هم وام اين بانک را دريافت کنند.

لندو در 7 سال گذشته هميشه در تلاش بوده به عنوان برندي پيش‌رو در زمينه ارائه خدمات خريد اقساطي، فرآيندهاي موجود را بهينه‌سازي و تسهيل کند. اين هدف در سال گذشته با تماما آنلاين کردن مراحل ارائه وام، قدرت گرفت و تا به امروز با ارائه لندو کارت، ادامه پيدا کرد. افزايش سقف وام‌دهي و راه‌اندازي سيستم کش‌بک از خريدهاي اقساطي گام‌هاي بعدي لندو در سال جاري‌ست.

  • برچسب ها

اخبار قبلی

اخبار بعدی