امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

جوايز برندگان يازدهمين جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين اهدا شد

جوايز برندگان يازدهمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين اهدا شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مراسم اهداي جوايز يازدهمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز اين بانک با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين و برندگان جوايز ممتاز، روز چهارشنبه دهم آبان ماه برگزار شد.

در ابتداي مراسم، عليرضا بلگوري، مديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن قدرداني از استقبال کم‌نظير مشتريان از يازدهمين جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز اين بانک گفت: کساني که در سنت نيکوي قرض‌الحسنه مشارکت مي‌کنند قطعا به دنبال منافع مادي نيستند بلکه هدف اصلي آن‌ها بهره‌مندي از اجر معنوي و نيکوي دست‌گيري از نيازمندان است.

به گفته او با استقبال يازده‌ساله مشتريان از جشنواره‌هاي قرض‌الحسنه، اين بانک توانسته است به مسئوليت اجتماعي به‌عنوان يکي از رويکردهاي اصلي خود جامه عمل بپوشاند. پرداخت تسهيلات قرض‌الحسنه ازدواج جوانان، تسهيلات خوداشتغالي مددجويان کميته امداد امام خميني (ره) و سازمان بهزيستي کشور، ساخت و تکميل 47 مدرسه در مناطق کمتر برخوردار، مشارکت در طرح‌هاي خوداشتغالي استان سيستان و بلوچستان بخشي از اقدامات اين بانک در حوزه مسئوليت اجتماعي بوده که به پشتوانه حمايت و مشارکت مشتريان گرامي انجام‌شده است و باز هم ادامه خواهد داشت.

بلگوري با تاکيد بر اينکه بانک اقتصادنوين از نظر سودآوري جزء بانک‌هاي برتر در نظام بانکي است، اظهار داشت: خوشبختانه بانک اقتصادنوين جزو سالم‌ترين، شفاف‌ترين و استانداردترين بانک‌هاي کشور است و اين افتخار را مديون شما مشتريان هستيم که ما را به‌عنوان بانک خود برگزيده‌ايد.

در اين مراسم برندگان خوش‌اقبال جوايز ويژه اين جشنواره، هداياي خود را دريافت کردند و جوايز ساير برندگان نيز به حسابشان نزد بانک اقتصادنوين واريز شد.

مشتريان ارجمند براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به صفحه اطلاع‌رساني يازدهمين جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين مراجعه و يا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک با شماره 48031000-021 تماس حاصل کنند.

  • برچسب ها