امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

صاحبان کسب و کار از «تيمچه» بانک صادرات ايران تسهيلات سه ماهه مي‌گيرند


?مشتريان حقيقي و حقوقي، صاحبان مشاغل و کسب و کار مي‌توانند با حداقل سه ماه سپرده‌گذاري در شعب بانک صادرات ايران، به ميزان 250 درصد معدل موجودي در قالب طرح جديد «تيمچه»، تسهيلات سه ماهه دريافت کنند.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک با هدف تسهيل پرداخت تسهيلات کوتاه‌مدت براي صاحبان کسب و کار و مشاغل، طرح جديد تسهيلاتي «تيمچه» را به شعب خود ابلاغ کرد که بر اساس آن مشتريان حقيقي و حقوقي، صاحبان مشاغل و کسب و کار مي‌توانند با حداقل سه ماه سپرده‌گذاري در شعب بانک صادرات ايران، به ميزان 250 درصد معدل موجودي تسهيلات سه ماهه دريافت کرده و بلافاصله با تسويه آن در سررسيد و نگاهداشت موجودي، به فواصل سه ماهه متوالي تا 550 درصد ميانگين سپرده خود، اين تسهيلات را تمديد کنند.

حداقل مبلغ سپرده‌گذاري در اين طرح، يک ميليارد ريال است و حداقل تسهيلات دو ميليارد و 500 ميليون ريال و حداکثر تسهيلات 30 ميليارد ريال در هر دوره تعيين و دامنه بازپرداخت اين تسهيلات بين 2 تا 6 ماه به صورت يکجا در سررسيد اعلام شده است.

صاحبان مشاغل و کسب و کار با افتتاح حساب يک ميليارد ريالي در شعب بانک صادرات ايران در قالب اين طرح و در پايان ماه سوم، مي‌توانند تسهيلات سه ماهه به ميزان 250 درصد معدل موجودي خود دريافت کنند. در صورت حفظ موجودي در ماه ششم ضمن تسويه تسهيلات اول، مي‌توانند به ميزان 350 درصد ميانگين سپرده و در صورت ادامه سپرده‌گذاري و تسويه وام قبلي، در ماه‌هاي نهم و دوازدهم نيز به ترتيب 450 درصد و 550 درصد ميانگين موجودي حساب خود را در دوره‌هاي بازپرداخت سه ماهه، دريافت کنند.?

  • برچسب ها