امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

تامين مالي خريد هزار اتوبوس توسط بانک تجارت با هدف رفاه شهروندان تهراني


بانک تجارت با هدف تامين رفاه و تسهيل سفرهاي درون‌شهري شهروندان و در راستاي نوسازي ناوگان حمل‌ونقل عمومي پايتخت، در قالب تفاهمنامه همکاري با شهرداري تهران، تامين مالي خريد يک‌هزار دستگاه اتوبوس شهري را بر عهده گرفت.
به گزارش بانک امروز به نقل از مديريت روابط عمومي و ارتقاء سرمايه اجتماعي بانک تجارت، اين بانک در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي و به‌منظور تسهيل سفرهاي شهري شهروندان تهراني، همکاري جديدي را با شهرداري تهران آغاز کرده که در قالب آن با روش‌هاي متنوع تامين مالي، يک‌هزار دستگاه اتوبوس به خدمت شهروندان پايتخت در مي‌آيند.

بر اساس آخرين آمار، تاکنون ??? دستگاه اتوبوس با پشتوانه مالي بانک تجارت تحويل شهروندان تهراني شده و مابقي اتوبوس‌ها هم طبق زمان‌بندي، به ناوگان حمل‌ونقل عمومي پايتخت اضافه خواهد شد.

اتوبوس‌هاي مورد اشاره از توليدات شرکت‌هاي داخلي بوده و مطابق آخرين استانداردهاي اين صنعت، به‌عنوان يکي از باکيفيت‌ترين وسايل نقليه عمومي حال حاضر به شمار مي‌روند.

مشارکت در تامين مالي خريد و واگذاري اتوبوس‌ها و تاکسي‌هاي برقي با هدف کاهش آلودگي و افزايش کيفيت ناوگان حمل‌ونقل عمومي از ديگر مواردي است که بانک تجارت در راستاي خدمت به شهروندان تهراني و ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود در دستور کار دارد.

بانک تجارت از ديرباز همکاري‌هاي گسترده‌اي را با شهرداري تهران در اجراي پروژه‌هاي بزرگي همچون خطوط متروي شهري، اتوبان امام‌علي(ع) و ديگر طرح‌هاي کلان و عام‌المنفعه پايتخت داشته است.

  • برچسب ها