امروز : ششم اسفند ماه سال 1402
image بانک

املاک مازاد بانک صادرات ايران به فروش مي رسد

?بانک صادرات ايران در دومين مزايده بزرگ سراسري بيش از 186 رقبه ملک مازاد خود را براي فروش عرضه کرده و متقاضيان براي شرکت در اين مزايده تا 14 دي ماه فرصت دارند.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک به منظور عمل به قانون رفع موانع توليد رقابت‌پذير، بازيابي منابع راکد، بهبود و اصلاح کيفيت دارايي و ساختار مالي و همچنين حمايت از توليد و استمرار اشتغال در کشور، دومين مزايده بزرگ سراسري فروش اموال مازاد خود را با عرضه 186 رقبه ملک در استان‌ها و مناطق تهران برگزار مي‌کند.

اطلاعات اين مزايده از ششم دي‌ماه سال جاري بر سايت رسمي بانک به نشاني: www.bsi.ir قرار گرفته است و متقاضيان مي‌توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر و مشاهده جزئيات املاک به بخش مناقصه و مزايده در سايت بانک مراجعه و حداکثر تا ساعت 14روز پنج‌شنبه مورخ 14 دي‌ماه 1402 نسبت به خريد اسناد مزايده اقدام و در صورت هرگونه ابهام با شماره‌تلفن‌هاي 84763087-8 و 88836136 در تهران يا با واحد مربوطه در مديريت شعب ساير استان‌ها طبق شماره‌تلفن‌هاي مندرج در آگهي اين مزايده تماس حاصل کنند.

بانک صادرات ايران در سال 1402 با برگزاري 61 مزايده در تهران و استان‌هاي مختلف کشور بيش از 110 رقبه ملک مازاد خود به ارزش 3 هزار و 414 ميليارد ريال را فروخته و تلاش براي فروش اموال مازاد و چابک‌سازي بانک با قدرت ادامه دارد.?

  • برچسب ها