امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

«کالانو» بانک تجارت در خدمت اقتصاد خانواده


اولين و بزرگترين محصول سنديکايي در حوزه بانکداري خرد به نام «کالانو» توسط بانک تجارت و با همکاري مشترک گروه صنعتي انتخاب، کويرموتور و شرکت پاکشوما، به بازار عرضه شد.
به گزارش بانک امروز به نقل از مديريت روابط‌عمومي و ارتقاء سرمايه اجتماعي بانک تجارت، اشخاص حقيقي از اين پس مي‌توانند از طريق محصول کالانو بانک تجارت تا سقف 100 ميليون تومان با مدت زمان تسويه 24 ماهه کالاي مورد نظر خود را از شرکت‌هاي «گروه انتخاب»، «کوير موتور» و «پاکشوما» به‌صورت اقساطي خريداري کنند.

مديرعامل بانک تجارت در مراسم رونمايي از اين محصول کاربردي با اشاره به تعامل ارزشمند گروه صنعتي انتخاب، کويرموتور و پاکشوما در مسير طراحي و پياده‌سازي اين محصول گفت: بانک تجارت و شرکت‌هاي حاضر در طرح «کالانو» صرفا نگاه اقتصادي را مدنظر قرار نداده و تلاش کرده‌اند ضمن کمک به افزايش توليد کالاي ايراني، مزاياي رقابتي اين طرح را معطوف به مشتريان قرار دهند.

هادي اخلاقي فيض آثار «کالانو» را داراي پشتوانه برند بانک تجارت و سه مجموعه مشهور و بزرگ اقتصادي کشور در بازار دانست و ادامه داد: پرسنل شرکت‌ها، به‌عنوان شرکاي تجاري بانک نيز مي‌توانند از مزاياي اين طرح بهره‌مند شوند و علاوه بر اين در آينده نيز شرکت‌هايي که برند آنها از وجاهت لازم برخوردار باشد، قابليت عضويت در کالانو و قرارگرفتن کنار اين سه شرکت به‌عنوان عرضه‌کننده کالا و خدمات را خواهند داشت.

«کالانو»، خدمتي اعتباري با نرخ پايين‌تر از بازار

معاون مديرعامل بانک تجارت در امور مشتريان بانکداري شخصي نيز از «کالانو» به‌عنوان اولين و بزرگترين محصول سنديکايي در حوزه بانکداري خرد نام برد و گفت: بانک تجارت همواره دو استراتژي کمک به کسب‌وکارها براي ايجاد تقاضاي مستمر و ايجاد بانکداري منصفانه در بستر ديجيتال با هدف دسترسي براي عموم مردم را مدنظر قرار داده و محصول کالانو در شرايط فعلي که کسب‌وکارها از نظر نقدينگي و مردم از نظر معيشتي با مشکلاتي روبرو هستند، با نرخي پايين‌تر از نرخ سود بانکي امکان خريد محصولات مورد نياز مردم را فراهم کرده است.

«کالانو»، راه برون‌رفت از رکود فعلي

محمود ابراهيمي، رييس هيات مديره شرکت پاکشوما نيز ضمن تقدير از بانک تجارت در ايجاد اين فرصت براي واحدهاي توليدي گفت: کالا‌نو يک شاهکار از بانک تجارت است و بهترين موقعيت را براي مصرف‌کننده و براي فروش اقساطي شرکت‌ها فراهم مي‌کند و در اين شرايط که واحدهاي توليدي و مصرف‌کنندگان با آن مواجه هستند اين اقدام بانک تجارت قابل تقدير است.

مشتري بيشترين سود را از «کالانو» مي‌برد

محسن رضايي، مديرعامل شرکت کوير موتور گفت: کويرموتور با زيرساخت‌هايي متنوع و 145 فروشگاه‌ زنجيره‌اي در سراسر کشور در حال حاضر 1?? مدل متنوع موتورسيکلت و ?? مدل دوچرخه توليد کرده و عمده مزيت طرح کالانو سمت مشتري نهايي است و با توجه به تورم موجود و قدرت خريد مردم مطمئناً مشتري از کالانو سود خواهد برد.

«کالانو» تقاضاي بازار را تحريک مي‌کند

محمدحسين فهيمي مديرعامل گروه صنعتي انتخاب به سياست‌هاي اقتصادي کشور براي مهار تورم و تاثير کالانو در تحريک تقاضاي بازار اشاره و تاکيد کرد: کمک به هموطنان براي تامين نيازهاي خود، رونق بخشي به توليد و رشد و تداوم فعاليت واحدهاي توليدي اقدامي قابل تقدير است که بانک تجارت با کالانو در اين مسير حرکت کرده است.

***

«کالانو» چيست؟

«کالانو» يک اعتبار خريد است که اشخاص حقيقي به پشتوانه آن مي‌توانند تا سقف تعيين شده توسط بانک از فروشگاه‌هاي شرکت‌هاي طرف قرارداد اين طرح (گروه انتخاب، کويرموتور و پاکشوما) کالاي مورد نظر خود را به صورت اقساطي خريداري کنند.

اين اعتبار به پشتوانه قرارداد بر پايه مرابحه و ضمانت‌نامه تعهد پرداخت و در قبال اخذ وثايق و تضامين کافي، پس از افتتاح حساب در اپليکيشن باجت، به متقاضي اعطا مي‌شود و سقف فردي اين اعتبار 1 ميليارد ريال بوده و مدت زمان تسويه آن 24 ماهه است.

  • برچسب ها