امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

آيين ارائه دستاوردهاي طرح ملي هوشمندسازي يارانه آرد و نان برگزار شد


آيين ارائه دستاوردهاي طرح ملي هوشمندسازي يارانه آرد و نان و رونمايي از بزرگترين سامانه اشتراک گذاري تجربه خريد با حضور دکتر خاندوزي و دکتر ابراهيمي برگزار شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانک سپه، دکتر خاندوزي در اين مراسم که با حضور سيد مرتضي بختياري رئيس کميته امداد امام خميني (ره)، معاونان وزارت کشور و وزارت جهاد کشاورزي، جمعي از نمايندگان مجلس، مديرعامل و اعضاي هيئت مديره بانک سپه و ساير مديران ارشد کشور در سالن همايش‌هاي ايوان شمس برگزار شد؛ طرح ملي هوشمندسازي يارانه آرد و نان را شاهدي براي اجراي امکان اصلاحات اقتصادي با لحاظ محدوديت‌هاي اجتماعي و تنوع فرهنگي برشمرد.

وزير امور اقتصادي و دارايي با قدرداني از همه دست‌اندرکاران اين طرح ملي، همت بانک سپه براي اجراي اين کار دور از دسترس در مدت زمان کوتاه را ستود و گفت: اين طرح برکات فراواني براي کشور دارد که مهمترين آن صرفه‌جويي حدود يک و نيم ميليون تن آرد معادل ?? هزار ميليارد تومان است.

دکتر ابراهيمي مديرعامل بانک سپه نيز در اين مراسم به تشريح اقدامات جهادي بانک سپه در اجراي اين طرح عظيم ملي پرداخت و از همراهي و همدلي وزارت امور اقتصادي و دارايي، وزارت کشور، وزارت جهادي کشاورزي در طرح ملي هوشمند سازي يارانه آرد و نان قدرداني کرد.

مديرعامل بانک سپه ضمن تشريح دستاوردهاي طرح ملي هوشمندسازي يارانه آرد و نان، سامانه اشتراک گذاري تجربه خريد را سامانه‌اي پيشرو براي ارتباط با مردم و رصد جريان خريد و دريافت نظرات مردم و مصرف کنندگان معرفي کرد.

  • برچسب ها