امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

با مشارکت بانک کشاورزي، فاز نخست گاوداري 2500رأسي در استان گلستان به بهره برداري رسيدبا مشارکت بانک کشاورزي، فاز نخست گاوداري 2500رأسي در استان گلستان به بهره برداري رسيد
همزمان با دومين سفر استاني رئيس جمهور به استان گلستان و با حضور سيد احسان خاندوزي وزير امور اقتصاد و دارايي، طرح گاوداري ???? رأسي «کشت و صنعت بشارت ميانکاله» با مشارکت 2هزار ميليارد ريالي بانک کشاورزي به بهره برداري رسيد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک کشاورزي، فاز نخست اين واحد توليدي روز پنجشنبه 30 آذرماه با حضور وزير اقتصاد و دارايي، نمايندگاني از وزارت جهاد کشاورزي و بانک کشاورزي و همچنين جمعي از مقامات کشوري و استاني آغاز به کار کرد.

بر اساس اين گزارش، طرح مذکور که بزرگترين گاوداري شمال کشور است، با مشارکت بانک کشاورزي و پرداخت اعتبار ? هزار ميليارد ريالي توسط اين بانک، در شهرستان کردکوي از توابع استان گلستان به بهره برداري رسيد .

اين گزارش مي افزايد، فاز نخست اين واحد توليدي با ظرفيت توليد سالانه هزار تن شير و 150 تن گوشت و همچنين اشتغالزايي 140 نفر به بهره برداري رسيده است که در فاز دوم از هزار رأس گاو شيري به 2 هزار و 500 رأس افزايش خواهد يافت.

  • برچسب ها