امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي از بانک کشاورزي قدرداني کرد


بهره‌برداري از گاوداري ?هزار رأسي در شهرستان ديواندره با مشارکت بانک کشاورزي/ وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي از بانک کشاورزي قدرداني کرد
همزمان با سفر رئيس جمهور به استان کردستان، مجموعه گاوداري ? هزار رأسي با مشارکت ???ميليارد توماني بانک کشاورزي در شهرستان ديواندره از توابع اين استان به بهره برداري رسيد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک کشاورزي، بهره برداري از اين واحد توليدي عصر روز پنجشنبه يازدهم آبان ماه و با حضور سيد صولت مرتضوي وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي آغاز شد.

مرتضوي در بازديد از اين واحد توليدي گفت: به عنوان نماينده ويژه رئيس‌جمهور در ديواندره، اولين برنامه سفر بازديد و بهره برداري از مجموعه گاوداري? هزار رأسي در اين شهرستان است که با همت خوب و تسهيلات بانک کشاورزي به بهره‌برداري رسيد.

وي تاکيد کرد: بانک کشاورزي ???ميليارد تومان تسهيلات پرداخت کرده که با آورده سرمايه گذار، در مجموع بالغ بر ??? ميليارد تومان سرمايه‌گذاري شده است.

نماينده ويژه رئيس‌ جمهور با بيان اينکه با بهره برداري از اين واحد به توليد و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي کمک مطلوبي خواهد شد، از مشارکت بانک کشاورزي و همکاري ساير سازمان هاي مرتبط تشکر و قدرداني کرد.

  • برچسب ها