امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

قدرداني رئيس کميته امداد امام خميني(ره) از بانک صادرات ايران


?رئيس کميته امداد امام خميني(ره) با ارسال لوح سپاسي از زحمات و تلاش‌هاي مديران و کارکنان بانک صادرات ايران در ياري رساندن به اقشار آسيب‌پذير جامعه قدرداني کرد.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، سيدمرتضي بختياري در اين لوح سپاس خطاب به محسن سيفي، مديرعامل بانک صادرات ايران، از عملکرد اين بانک در پرداخت تسهيلات وديعه مسکن به نيازمندان و مددجويان مورد حمايت کميته امداد قدرداني کرد.

بانک صادرات ايران در هشت ماه ابتداي سال جاري بيش از 3800 فقره وام قرض‌الحسنه وديعه مسکن به مددجويان تحت پوشش کميته امداد امام خميني (ره) به ارزش بيش از 1800 ميليارد ريال پرداخت کرده است. همچنين بيش از 1400 نفر از مددجويان تحت پوشش سازمان بهزيستي در اين مدت از وام قرض‌الحسنه وديعه مسکن اين بانک برخوردار شدند.

اين بانک همچنين با هدف کمک به اجراي طرح جواني جمعيت و حمايت از خانواده‌ها، در هشت ماه ابتداي سال 1402 بيش از 1254 ميليارد ريال وام قرض‌الحسنه وديعه مسکن فرزند سوم به متقاضيان پرداخت کرد. بر اساس آمارهاي بانک مرکزي، بانک صادرات ايران در اين مدت رتبه برتر را در پرداخت اين وام و حمايت از خانواده‌هاي فاقد مسکن داشته است.

در بخشي از اين لوح سپاس آمده است:

«....پرداخت تسهيلات وديعه مسکن به نيازمندان و مددجويان معزز مورد حمايت کميته امداد امام خميني(ره)، يکي از اهداف اصلي و حائز اهميت براي ياري رساندن به اقشار آسيب‌پذير جامعه و مرتفع کردن بخشي از مشکلات اين ولي‌نعمتان انقلاب اسلامي بر اساس شاخص‌هايي همچون 3 دهک پايين درآمدي، زنان سرپرست خانوار، سالمندان و... است و پيگيري‌هاي به عمل آمده و ميزان بهره‌مندي جامعه هدف اين نهاد از تسهيلات موصوف، نشان از همت والاي آن برادر گرامي دارد و به مصداق حديث شريف «من لم يشکر المنعم من المخلوقين لم يشکرا... عزوجل» از تلاش‌هاي خيرخواهانه، خالصانه و مجدانه جناب‌عالي و تماهي همکاران خدوم آن بانک در سراسر کشور قدرداني و تشکر مي‌کنم. اميد است خداوند رئوف ما را مشمول احسان خويش ساخته و توفيق‌مان در خدمت به عيال‌ا... را مستدام بدارد».

  • برچسب ها